Banner
Domů > O nás

FZBIOTECH je zkratka pro Xi'an Fengzu Biologické Technology Co, Ltd, se specializuje na výrobu suroviny rostlinného prášku, rostlinného extraktu, rostlinného oleje a biologických pesticidů, OEM je také k dispozici. S výhodou obrovských technických inovačních kapacit a bohatou rezervou znalostí o přírodním bylinném produktu byla zařazena do seznamu vedoucího výrobního podniku na výrobu výtažků z rostlin.

Inovace podporuje rozvoj a technologie vede k budoucnosti. FZBIOTECH se věnuje výzkumu a vývoji rostlinných výtažků již více než 10 let. S přísným a vědeckým řízením, silnou technickou silou, zralou výrobní technologií a spoléháním na jedinečné zdroje rostlin pod horami Qinling a vodními zdroji, věříme, že FZBIOTECH bude vaším nejlepší partner v oboru Nutraceutical, Cosmetic, Pharmaceuticals a Health Care.

FZBIOTECH byla založena v roce 2004 a nachází se v průmyslovém parku Wugong kraj, Xianyang, Shaanxi. Současná výrobní základna pokrývá 27 000 m 2 . Naše výrobní kapacita je 3000 tun / rok. A v našich pracovních dílnách je k dispozici deseti zařízení pro extrakci a budeme pokračovat v rozšiřování naší výrobní kapacity.

Dodržujeme zásadu "zákaznické nejvyšší, založené na kreditech" a poskytujeme našim zákazníkům vysoce kvalitní a vysoce efektivní produkty a služby. Na základě naší poslání "Natural Source, Healthy Focus" usilujeme o vytvoření vítězné situace se zákazníkem, budování harmonie s naší společností a boj za zelený a zdravý svět. Vyberte si FZBIOTECH. Vyberte zdravý život!