Banner
Domů > O nás

FZBIOTECH je zkratka pro Xi'an Fengzu Biological Technology Co., Ltd, specializující se na výrobu surovin rostlinného prášku, rostlinných extraktů, rostlinných olejů a produktů biologických pesticidů, OEM je také k dispozici. S výhodou obrovských technických inovačních kapacit a hojnou rezervou znalostí o přírodních bylinných produktech je zařazen na seznam předních podniků na výrobu rostlinných extraktů.

Inovace podporuje rozvoj a technologie vedou do budoucnosti. Společnost FZBIOTECH se věnuje výzkumu a vývoji rostlinných extraktů více než 10 let. Díky přísnému a vědeckému řízení, silné technické síle, vyspělé výrobní technologii a spoléhání se na jedinečné rostlinné zdroje pod horami Qinling a vodními zdroji věříme FZBIOTECH bude vaším nejlepším partnerem v odvětví výživy, kosmetiky, farmaceutického průmyslu a zdravotnictví.

Společnost FZBIOTECH byla založena v 2004 a nachází se v kraji Wugong v průmyslovém parku, Xianyang, Shaanxi. Aktuální výrobní základna 27, 000 m2. Naše výrobní kapacita je 3000 tun / rok. A v našich dílnách máme 10 odsávací zařízení a budeme pokračovat v rozšiřování naší výrobní kapacity.

Dodržujeme princip&„zákaznický nejvyšší úvěrový GG“ a poskytujeme našim zákazníkům vysoce kvalitní a vysoce efektivní produkty a služby. Na základě naší mise&„Natural Source, Healthy Focus"“, usilujeme o vytvoření win-win situace se zákazníkem, budování harmonie s naší společností a boj o zelený a zdravý svět. Zvolte FZBIOTECH. Vyberte si zdravý život!