Banner
Domů > produkty >> Rostlinný prášek >> Ovocný nápoj

Alkalizovaný kakaový prášek

Alkalizovaný kakaový prášek
Kakaový prášek FZBIOTECH
Chat teď

Podrobnosti o produktu

Základní informace

Další název: Kakaový prášek s nízkým obsahem tuku
Místo původu: provincie Yunnan, Čína
Část použité: Bean
Vzhled: Tmavě hnědý prášek, žádné hrudky, žádné viditelné nečistoty
Výrobní postup: SD (Spray Drying)
Specifikace: 50-400 mesh podle požadavků zákazníka


Úvod

Alkalizovaný kakaový prášek je prášek, který se získává z kakaové pevné látky, jedné ze dvou složek čokoládové tekutiny. Čokoládová tekutina je látka, která se získává během výrobního procesu a která z kakaových bobů mění čokoládové výrobky. Kakaový prášek Akalized může být přidán do pečeného zboží pro čokoládovou příchuť, šlehanou horkým mlékem nebo vodou na horkou čokoládu a může být použit různými způsoby v závislosti na chuti kuchaře. Většina trhů nese kakaový prášek, často s několika dostupnými možnostmi.
Alkalized Cocoa Powder obsahuje několik minerálů včetně vápníku, mědi, hořčíku, fosforu, draslíku, sodíku a zinku. Všechny tyto minerály se nacházejí v kakaovém prášku ve větším množství než kakaové máslo nebo kakaový likér. Kakaové sušiny také obsahují 230 mg kofeinu a 2057 mg theobrominu na 100 g, které většinou chybí v ostatních složkách kakaových bobů.


Funkce

Má 1. Má diuretické, stimulační a relaxační účinky a může snížit krevní tlak, protože může rozšířit krevní cévy.
2. Má stimulační vlastnosti, podobné kofeinu. Na rozdíl od kofeinu theobromin neovlivňuje centrální nervový systém.
3. Může také uvolnit svaly průdušek v plicích.
4. Tento práškový kakaový prášek může účinně podporovat reflexní systém svalů a těla, může také stimulovat krevní oběh a dosáhnout účinku hubnutí.
Používá se také k boji s alopeií, popáleninami, kašlem, suchými rty, očima, horečkou, apatií, malárií, nefrosou, porodem, revmatismem, hadím a ránou.


aplikace

Léčivé a zdravotní výrobky, Výrobky pro zdravou výživu, Dětská jídla, Tuhé nápoje, Mléčné výrobky, Pohodlné potraviny, Nadýchané potraviny, Koření, Chinquagenarian Food, Pekařské výrobky, Občerstvení, Studené nápoje a Občerstvení atd.Cocoa Powder.jpg


Alkalized Cocoa Powder


Obrázek společnosti


Alkalized Cocoa Powder Supplier

Alkalized Cocoa Powder Manufacturer


Dotaz