Banner
Domů > produkty >> Rostlinný prášek >> Ovocný nápoj

Alkalizovaný kakaový prášek

Alkalizovaný kakaový prášek
FZBIOTECH Kakaový prášek
Chat teď

Podrobnosti o produktu

Základní informace

Jiný název:Nízkotučný kakaový prášek
Místo původu: provincie Yunnan, Čína
Část Použité: Bean
Vzhled: Tmavě hnědý prášek, žádné hrudky, žádné viditelné nečistoty
Způsob výroby: SD (sušení spreje)
Specifikace: 50-400 mesh podle požadavků zákazníka

Cocoa powder

Úvod

Alkalized Cocoa Powder je prášek, který je získáván z kakaové sušiny, jedné ze dvou složek čokoládového likéru. Čokoládový likér je látka, která je získávána během výrobního procesu, který mění kakaové boby na čokoládové výrobky. Akalized Kakaový prášek lze přidat do pečiva pro čokoládovou příchuť, šlehaný horkým mlékem nebo vodou pro horkou čokoládu a používán různými jinými způsoby, v závislosti na chuti kuchaře. Většina trhů nese kakaový prášek, často s několika dostupnými možnostmi.
Alkalizovaný kakaový prášek obsahuje několik minerálů včetně vápníku, mědi, hořčíku, fosforu, draslíku, sodíku a zinku. Všechny tyto minerály se nacházejí ve větším množství v kakaovém prášku než kakaové máslo nebo kakaový likér. Kakaové pevné látky také obsahují 230 mg kofeinu a 2057 mg teobrominu na 100 g, které většinou chybí z ostatních složek kakaových bobů.


Funkce 

1.It má diuretikum, povzbuzující a relaxační účinky, a to může snížit krevní tlak, protože to může rozšířit krevní cévy.
2.It má povzbuzující vlastnosti, podobně jako kofein. Na rozdíl od kofeinu theobromin nemá vliv na centrální nervový systém.
3.It může také uvolnit průdušky svaly v plicích.
4.This Alkalized Kakaový prášek může účinně podporovat odrážející systém svalů a těla, také to může stimulovat krevní oběh a dosáhnout účinku hubnutí.
5.It se také používá k boji proti alopecie, popáleniny, kašel, suché rty, oči, horečka, apatický, malárie, nefróza, porod, revmatismus, hadí uštknutí, a zranění.


Aplikace

Léky a zdravotní produkty, výrobky pro zdravotní výživu, dětské potraviny, pevné nápoje, mléčné výrobky, pohodlné potraviny, nafouklé potraviny, koření, quinquagenarianské potraviny, pekařské výrobky, občerstvení, studené nápoje a občerstvení atd.
Cocoa Powder.jpg


Alkalized Cocoa Powder


Obrázek společnostiAlkalized Cocoa Powder Supplier

Alkalized Cocoa Powder Manufacturer


Dotaz

You Might Also Like