Banner
Domů > produkty >> Kosmetická surovina

arbutin skin lightening krém Beta Arbutin prášek

Beta Arbutin prášek
CoA z Alfa Arbutin
Chat teď

Podrobnosti o produktu

Základní infromace

Název produktuBeta Arbutin prášekJiný názevArbutin prášek
Specifikace99% podle HPLCVzhledBílý krystalický prášek
Molekulární vzorecC12H16O7Molekulová hmotnost272.25
ČÍSLO497-76-7EINECS č.207-850-3
Služba OEMAnoStandardníUSP nebo EP
CertifikaceISO, KOŠER, FDARozpustnéVody
Strukturální vzorecalpha arbutin powder


Beta Arbutin je glykosid; glykosylovaný hydrochinon extrahovaný z rostliny medvědice v rodu Arctostaphylos mezi mnoha dalšími léčivými rostlinami, především v rodině Ericaceae.

Aplikuje se lokálně, čímž zabraňuje tvorbě melaninu. Proto se arbutin používá jako zesvětlení kůže. Velmi malé množství arbutinu se nachází v pšenici, hruškové slupce a některých dalších potravinách. Nachází se také v trávě Bergen. Arbutin je také produkován in vitro kultury Schisandra.


Aplikace


1. Kosmetický průmysl (velmi dobrý produkt pro bělení kůže)

Beta Arbutin Prášek chrání pokožku před poškozením způsobeným volnými radikály. Arbutin Prášek je kůže zesvětlení agent, který je velmi populární v Japonsku a asijských zemích a může být použit pro zabarvení kůže. Arbutin Prášek inhibuje tvorbu melaninu inhibicí aktivity tyrosinázy.

Beta Arbutin Prášek je velmi bezpečný lokální kožní přípravek bez toxicity, podráždění, zápach nebo vedlejší účinky, jako je hydrochinon. Zapouzdření Arbutin prášek představuje doručovací systém, který uvolňuje potenciální účinky včas. Arbutin je metoda pro začlenění hydrofilní arbutin do lipofilní médium. Arbutin má tři hlavní vlastnosti. Bělící efekt, anti-aging efekt a UVB / UVC filtr.


2. Zdravotnický průmysl

Již v 18.století byl prášek β-arbutinu poprvé použit v lékařské oblasti jako protizánětlivé a antibakteriální činidlo. Beta Arbutin prášek se používá zejména pro cystitidu, uretritidu a pyelitidu. K tomuto dni byly tyto léky používány v přírodních lécích, které používají pouze přírodní složky k léčbě jakékoli nemoci.

Beta arbutin prášek může být také použit k potlačení virulence bakteriálních patogenů a zabránit kontaminaci bakterií. Arbutin prášek může být také použit k léčbě kožní alergický zánět. V poslední době, arbutin prášek byl použit k prevenci pigmentace a bělení kůže. Současně může být arbutinový prášek použit k bělení pokožky, prevenci jaterních skvrn a pih, léčbě spálení sluncem a regulaci produkce melaninu.


Dotaz