Banner
Domů > produkty >> Kosmetická surovina

arbutin skin lightening krém Beta arbutinový prášek

Beta arbutinový prášek
Certifikát pravosti Alpha Arbutin
Chat teď

Podrobnosti o produktu

Základní informace

jméno výrobkuBeta arbutinový prášekJiné jménoArbutinový prášek
Specifikace99% podle HPLCVzhledBílý krystalický prášek
Molekulární vzorecC12H16O7Molekulární váha272.25
Č. CAS497-76-7EINECS Č.207-850-3
OEM ServiceAnoStandardUSP nebo EP
CertifikaceISO, Halal, FDARozpustnýVoda
Strukturální vzorecalpha arbutin powder


Beta arbutin je glykosid; glykosylovaný hydrochinon extrahovaný z medvědí rostliny rodu Arctostaphylos mezi mnoha dalšími léčivými rostlinami, zejména z čeledi Ericaceae.

Aplikováno lokálně, a tím brání tvorbě melaninu. Proto se arbutin používá jako činidlo zesvětlující pokožku. Velmi malé množství arbutinu se nachází v pšenici, hruškové kůře a některých dalších potravinách. Najdete ji také v Bergenově trávě. Arbutin je také produkován in vitro kulturou Schisandry.


aplikace


1. Kosmetický průmysl (velmi dobrý produkt pro bělení kůže)

Prášek Beta Arbutin chrání pokožku před poškozením volnými radikály. Arbutin Powder je látka zesvětlující pokožku, která je velmi oblíbená v Japonsku a Asii a může být použita pro zabarvení kůže. Arbutinový prášek inhibuje tvorbu melaninu inhibicí aktivity tyrosinázy.

Beta arbutinový prášek je velmi bezpečný topický přípravek na kůži bez toxicity, podráždění, zápachu nebo vedlejších účinků, jako je hydrochinon. Zapouzdření arbutinového prášku představuje dodávací systém, který včas uvolňuje potenciální účinky. Arbutin je způsob inkorporace hydrofilního arbutinu do lipofilního média. Arbutin má tři hlavní vlastnosti. Bělicí účinek, účinek proti stárnutí a UVB / UVC filtr.


2. Lékařský průmysl

Již v 18 století byl prášek β-arbutinu poprvé použit v lékařské oblasti jako protizánětlivé a antibakteriální činidlo. Prášek Beta Arbutin se používá zejména pro cystitidu, uretritidu a pyelitidu. Dodnes se tyto léky používají v přírodních léčivech, které k léčbě jakéhokoli onemocnění používají pouze přírodní složky.

Prášek beta arbutinu lze také použít k inhibici virulence bakteriálních patogenů a prevenci kontaminace bakteriemi. Prášek arbutinu lze také použít k léčbě alergického zánětu kůže. V poslední době se arbutinový prášek používá k prevenci pigmentace a bělení pokožky. Současně lze arbutinový prášek použít k bělení pokožky, prevenci skvrn jater a pihy, k ošetření spálení od slunce a regulaci produkce melaninu.


Dotaz