banneer
Domů > produkty >> Monomer

Kyselina azelaová pokožky Kyselina azelaová

Kyselina azelaová
COA kyseliny azelaové
Chat teď

Podrobnosti o produktu

Základní informace o kyselině azelaové

Čistota: 99,5%
Vzhled: bílý krystalický prášek
Č. CAS: 123-99-9
EINECS č.: 204-669-1
Molekulární vzorec: C9H16O4
Molekulová hmotnost: 88,22


Funkce kyseliny azelaové

Kyselina azelaová se používá k léčbě mírné až středně závažné akné, jak komedonálního akné, tak zánětlivého akné. Patří do třídy léků nazývaných dikarboxylové kyseliny. Funguje zabíjením bakterií akné, které infikují póry pokožky. Snižuje také produkci keratinu, což je přírodní látka, která podporuje růst akné bakterií.
Kyselina azelaová byla použita pro léčbu pigmentace kůže včetně melasma a post-zánětlivého hyperpigmentace, zejména u těch s tmavšími typy pleti. Doporučuje se jako alternativa hydrochinonu (HQ). Jako inhibitor tyrosinázy, kyselina azelaová snižuje syntézu melaninu.


Aplikace kyseliny azelaové

1. Kyselina azelaová může inhibovat syntézu mikrobiálních proteinů, proto pro antibiotikum propionibacterium acnes a staphylococcus epidermidis může být použita jako lék proti akné.
2. Pro dobrou prostupnost pro kůži, smetanová kosmetika, která přidává kyselinu azelaovou, může zvýšit absorpci funkcí kůže a zesvětlit účinnost rtěnky.
3. Azelaická kyselina nebo soli zinku a kompatibilita s vitamínem B6 mohou být použity pro péči o vlasy u mužů, při ztrátě vlasů, při léčbě hormonálními chorobami a zároveň při stimulaci růstu vlasů.


Osvědčení o analýze

Azelaic acid.jpg

Balíček a doručení

Dodávka: Sea / Air Shipping & International Express                                                                                 
Doba odeslání: 2-3 pracovní dny po zaplacení
Balení: 1-5kg / hliníková fóliová taška, velikost: 22cm (šířka) * 32cm (délka)
15-25kg / Buben, velikost: 38cm (průměr) * 50cm (výška)
Skladování: Chraňte před silným světlem a teplem.
Doba použitelnosti: 24 měsíců

Azelaic Acid.jpg


Azelaic Acid.jpg


Obrázek společnosti

Azelaic Acid.jpg


Azelaic Acid.jpgXi'an Fengzu Biologické Technology Co, Ltd je jedním z profesionálních výrobců kyseliny azelajové Čína, pro vše, co potřebujete nejlepší, cena, organické, 100% čisté, příroda a GMP továrna azelaic kyseliny, neváhejte nás kontaktovat. A vítáme na velkoobchodní množství a vysoké množství kyseliny azelaové, kyseliny azelaické, kyseliny azelaové v prášku, 204-669-1, kyseliny azelaové v prášku, 123-99-9 od nás.

Dotaz

[[ImgSrc-MobileToPC_M_JS]]