Banner
Domů > produkty >> Kosmetická surovina

Kyselina azelaová pokožky Prášek kyseliny azelaové

Prášek kyseliny azelaové
Specifikace: 99.5%
ČÍSLO CAS: 123-99-9
Standardní: USP nebo EP
Certifikace: ISO, Halal, FDA
Výhoda: Volný vzorek, standard GMP, profesionální výrobce
Seznam produktů FZBIOTECH
Chat teď

Podrobnosti o produktu

Kyselina azelaová je prášek získaný ozonolýzou kyseliny oleové. Doplňkovým produktem je kyselina neanoová. To je přirozeně produkován Malassezia furfur (také známý jako Ovlosporum), kvasinky, které žije na normální kůži. Bakteriální degradace kyseliny nonanoové produkuje kyselinu azelaovou.

Azelaic Acid

Základní informace

Název produktuPrášek kyseliny azelaovéJiný názevKyselina azelaová
Specifikace99.5%VzhledBílý krystalický prášek
Molekulární vzorecC9H16O4Molekulová hmotnost188.22
ČÍSLO CAS.123-99-9ČÍSLO EINECS204-669-1
StandardníUSP nebo EPCertifikaceISO, Halal, FDA
TřídyLékařské a kosmetickéRozpustnéEthanolu
Strukturální vzorecAzelaic Acid powder


Funkce

Kyselina azelaová prášek se používá k léčbě mírné až středně těžké akné, akné a zánětlivé akné. Patří do skupiny léků nazývaných kyseliny dikarboxylové. Funguje tak, že zabíjí akné bakterie, které infikují kožní póry. To také snižuje produkci keratinu, což je přírodní látka, která podporuje růst bakterií akné.

Používá se k léčbě pigmentace kůže, včetně melasma a post-zánětlivé pigmentace, zejména v tmavší kůži. To bylo doporučeno jako alternativa k hydrochinonu (HQ). Jako inhibitor tyrosinázy snižuje syntézu melaninu.


Aplikace

1. Kyselina azelaová prášek může inhibovat syntézu mikrobiálních proteinů, takže má antibakteriální účinek jak na P. acnes a Staphylococcus epidermidis, a může být použit jako anti-akné lék.

2. Za účelem získání dobré propustnosti pokožky může přidání naší kosmetiky zakysané smetany zvýšit absorpci funkcí pokožky a rozjasnit účinek rtěnky.

3. Kyselina azelaová prášek nebo zinková sůl, kompatibilní s vitaminem B6, mohou být použity v mužských vlasových přípravků, aby se zabránilo vypadávání vlasů, hormonální léčba, a stimulovat růst vlasů.


Zkušební protokol o prášku kyseliny Azelaové

COA of Azelaic Acid


Dotaz

Mohlo by se Vám také líbit