Banner
Domů > produkty >> Rostlinný olej >> Esenciální olej

Použití Esenciální oleje bergamot Esenciální olej bergamotu

Esenciální olej bergamotu
Specifikace: ≥85% limonenu
Ukázka: 20ML nabídka zdarma
Certifikace: ISO, Halal, FDA
Výhoda: vzorek zdarma, standardní GMP, profesionální výrobce
Seznam olejů FZBIOTECH
Chat teď

Podrobnosti o produktu

Esenciální olej bergamotu pochází z chladného výrazu ovocné slupky bergamotu, když je ovoce téměř zralé. Kůže ovoce je oloupána a poté vystavena odstředivé síle, která odděluje éterické oleje od vody a ovocných fragmentů. 100 plodů bergamotu přinese přibližně 3 oz. éterického oleje bergamotu. Po studeném výrazu se barva bergamotového oleje pohybuje od světle žluté po tmavě zelenou. Jeho vůně je svěží, sladká a citrusová horní nota s kořeněným podtónem a květinovou nuancí.

Bergamot Essential Oil

Základní informace

jméno výrobku

Esenciální olej bergamotu

Jiné jméno

Bergamotový olej

Specifikace

100% čistě přírodní

Vzhled

Žlutá až oranžová kapalina

Vzorek

20ML nabídka zdarma

OEM služba

Ano

Metoda extrakce

Lisované za studena

Část rostlin

Kůra

Původ

Čína

Certifikace

ISO, Halal, FDA

Dodavatel

FZIBOTECH

Školní známka

Potraviny a kosmetika


Funkce

Esenciální olej Bergamot lze použít při léčbě stresu, deprese, strachu, napětí, infekcí (všechny typy včetně pokožky), hysterie, psoriázy, anorexie, ekzémů a celkové rekonvalescence.

Dobře se mísí se santalovým dřevem, neroli, pelargónií, cypřišem, heřmánkem, citrusem, koriandrem, helichrysem, jasmínem, jalovcem, levandulí, citronovým balzámem, muškátovým oříškem, růžovým, vetiverovým olejem a oleji Ylang Ylang.

Aromatická vůně: Vůně je v podstatě citrusová, přesto ovocná a sladká s teplou kořeněnou květinovou kvalitou a připomíná oleje Neroli a Levandule.


Použití

1. Zředěný olejem z nosiče a používaný lokálně, olej Bergamot zmírňuje bolesti svalů a bolesti těla včetně bolestí hlavy a nepohodlí spojených s artritidou.

2. Míchání bergamotového oleje do šamponu a mytí těla a vtírání do pokožky hlavy a těla může vlasy posilovat, stimulovat jejich růst a zmírňovat svědění a podráždění pokožky hlavy a pokožky.

3. V kombinaci s éterickými oleji z heřmánku a fenyklu lze tuto směs vmasírovat do oblasti břicha, aby zmírnila zažívací potíže a plyn.

4. Lze jej přidat do přírodní domácí vonné kosmetiky, svíček a mýdel.


Protokol o zkoušce

Best Bergamot Essential Oil

Vývojový diagram

Bergamot Oil.jpg

FZBIOTECH Package

Bergamot Oil.jpg


Dotaz

Mohlo by se Vám také líbit