Banner
Domů > produkty >> Kosmetická surovina

Glycyl-L-histidyl-L-lysin

Glycyl-L-histidyl-L-lysin
Seznam kosmetiky FZBIOTECH
Chat teď

Podrobnosti o produktu

Glycyl-L-histidyl-L-lysin je přirozeně se vyskytující měděný komplex glycyl-L-histidyl-L-lysinového peptidu. Jelikož má tři aminokyseliny, nazývá se tripeptid. Glycyl-L-histidyl-L-lysin má silnou afinitu k mědi

Poprvé byl izolován z lidské plazmy a také nalezen ve slinách a moči.

蓝酮胜肽

Základní informace

jméno výrobkuGlycyl-L-histidyl-L-lysinJiné jménoMěď glycyl-histidyl-lysin,Měděný peptid GHK-Cu
SpecifikaceVíce než 99%Vzhledmodrý prášek
Molekulární vzorecC14H24N6O4Molekulární váha340.37816
Č. CAS49557-75-7EINECS Č.1592732-453-0
StandardUSP nebo EPCertifikaceISO, Halal, FDA
Školní známkaLékařské a kosmetickéDodavatelFZBIOTECH
Strukturní vzorecGlycyl-L-Histidyl-L-Lysine.gif


Výhody


1. Kosmetické použití

Glycyl-L-histidyl-L-lysin je široce používán v kosmetice proti stárnutí. Několik studií potvrzuje anti-stárnoucí, zpevňující a protivráskové aktivity Glycyl-L-Histidyl-L-lysinu&# 39.

Abdulghani a kol. zjistili, že krém na obličej obsahující Glycyl-L-Histidyl-L-Lysin zvýšil kolagen v pokožce světlého věku u 20 dobrovolnic, které fungovaly lépe než vitamin C a kyselina retinová.

Leyden et al. Provedli 12týdenní studii obličeje na pleťových krémech a očních krémech obsahujících glycyl-L-histidyl-L-lysin, která ve srovnání s placebem významně zlepšila ochabnutí, jasnost a vzhled pokožky, snížila jemné linie a hloubku vrásek a zvýšila pokožku hustota a tloušťka. Oční krém s glycyl-L-histidyl-L-lysinem funguje lépe než krém s vitaminem K.

Finkley et al. Provedli 12týdenní studii obličeje na 67 ženách a uvedli, že na základě histologické analýzy biopsie použití krému Glycyl-L-Histidyl-L-Lysin dvakrát denně zlepšilo vzhled zestárlé kůže, zvýšilo tloušťku, snížilo vrásky a silně stimulovaná proliferace keratinocytů v pokožce. Stejná studie zjistila, že peptid mědi Glycyl-L-histidyl-L-lysin byl netoxický a nedráždivý.


2. Růst vlasů

Bylo zjištěno, že glycyl-L-histidyl-L-lysin a jeho analogy stimulují růst vlasů. V některých případech byla účinnost syntetických analogů GHK-Cu podobná jako u 5% minoxidilu.

Je klinicky prokázáno, že GraftCyte zlepšuje výsledky transplantace vlasů.
Dotaz

You Might Also Like