Banner
Domů > produkty >> Kosmetická surovina

Glycyl-L-histidyl-L-lysin

Glycyl-L-histidyl-L-lysin
Seznam kosmetických přípravků FZBIOTECH
Chat teď

Podrobnosti o produktu

Základní informace

jméno výrobkuGlycyl-L-histidyl-L-lysinJiné jménoMěděný glycyl-histidyl-lysin,Měděný peptid GHK-Cu
SpecifikaceVíce než 99%Vzhledmodrý prášek
Molekulární vzorecC14H24N6O4Molekulární váha340.37816
Č. CAS49557-75-7EINECS Č.1592732-453-0
StandardUSP nebo EPCertifikaceISO, Halal, FDA
Školní známkaLékařské a kosmetickéDodavatelFZBIOTECH
Strukturální vzorecGlycyl-L-Histidyl-L-Lysine.gif


Glycyl-L-histidyl-L-lysin je přirozeně se vyskytující komplex mědi peptidu glycyl-L-histidyl-L-lysinu. Protože má tři aminokyseliny, nazývá se tripeptid. Glycyl-L-histidyl-L-lysin má silnou afinitu k mědi

Nejprve byl izolován z lidské plazmy a také nalezen ve slinách a moči.


Výhody


1 Kosmetické použití

Glycyl-L-histidyl-L-lysin je široce používán v kosmetice proti stárnutí. Některé studie potvrzují aktivitu Glycyl-L-histidyl-L-lysinu' proti stárnutí, zpevnění a proti vráskám.

Abdulghani a kol. zjistili, že pleťový krém obsahující glycyl-L-histidyl-L-lysin zvýšil kolagen ve světle stárnoucí kůži 20 dobrovolnic, které měly lepší výsledky než vitamín C a kyselina retinová.

Leyden et al.condducted 12-týdenní studie obličeje na obličejové krémy a oční krémy obsahující Glycyl-L-Histidyl-L-Lysine, který významně zlepšil ochabování kůže, jasnost a vzhled ve srovnání s placebem, snížil jemné linky a hloubku vrásek a zvýšenou pleť hustota a tloušťka. Oční krém Glycyl-L-Histidyl-L-lysin funguje lépe než krém vitamín K.

Finkley a kol. Provedli dvanáctitýdenní studii obličeje u 67 žen a uvedli, že na základě biopsické histologické analýzy použití krému Glycyl-L-histidyl-L-lysin dvakrát denně zlepšilo vzhled stárnuté kůže, zvětšená tloušťka, snížené vrásky a silně stimulovaná proliferace keratinocytů kůže. Stejná studie zjistila, že měděný peptid Glycyl-L-histidyl-L-lysin byl netoxický a nedráždivý.


2. Růst vlasů

Bylo zjištěno, že glycyl-L-histidyl-L-lysin a jeho analogy stimulují růst vlasů. V některých případech byla účinnost syntetických analogů GHK-Cu podobná účinnosti 5% minoxidilu.

Je prokázáno, že GraftCyte zlepšuje výsledky transplantace vlasů.
Dotaz