Banner
Domů > produkty >> Monomer

Breviscapine

Breviscapine
Chat teď

Podrobnosti o produktu

Základní informace o Breviscapine

Název produktu: Breviscapine

Jiný název: Scutellarin, Breviscapinun

CAS č .: 27740-01-8

Vzhled: Světle žlutý prášek

Molekulový vzorec: C21H18O12

Molekulová hmotnost: 462,37

Čistota: 98%


Stručné představení Breviscapinu

Breviscapine (Scutellarin) je flavon, druh fenolové chemické sloučeniny. Lze jej nalézt v Scutellaria barbata a S. lateriflora.

Scutellarin je přirozeně se vyskytující fytoalexin produkovaný některými vyššími rostlinami v reakci na poranění nebo plísňovou infekci. Fytoalexiny jsou chemické látky produkované rostlinami jako obrana proti infekci patogenními mikroorganismy.

Breviscapine patří do Erigeron revisioncapus flavonsides získaného z Erigeron breviscapus (Vant.) Hand. AzCzazz. Farmakologie dilatace mozkových cév, snížení obstrukce mozkových cév, zvýšení průtoku krve v mozku, zlepšení mikrocirkulace a prokázání protidestičkové agregace.


Použití Breviscapine

1. Breviscapine může podporovat sekreci žluči, ale další složka wogonin nemá tento účinek. Baicalein může podporovat pohyby extra tělesných střev králíků, ale wogonin nemá tento účinek. Huang qin má mírný průjem.

2. Breviscapin má anti-toxinový účinek, inhibuje permeabilitu kapilár a anti- acetylcholinových a ant anafylaxních účinků.

3. Breviscapine může podporovat enzym produkující oxidy dusíku, potenciál pro léčbu infarktu myokardu a infarktu myokardu.

4. Breviscapine může proti viru hepatitidy B.


Výhody Breviscapinu

1. Breviscapine může zlepšit krevní oběh mozku, zvýšit průtok krve mozkem, snížit vaskulární rezistenci, zvýšit propustnost hematoencefalické bariéry, napomáhající prevenci a léčbě tvorby mozkové trombózy.

2. Breviscapine může snížit spotřebu kyslíku myokardu, zvýšit krevní oběh myokardu, zlepšit mikrocirkulaci myokardu.

3. snížení cholesterolu, snížení vysoké viskozity krve, agregace krevních destiček.

4. zvýšení fagocytární funkce jaterních retikuloendoteliálních buněk a makrofágů, zvýšení obsahu CAMP v krvi, zlepšení imunitního systému.


Balíček a doručení

Breviscapine

Obraz společnosti

Dotaz