Banner
Domů > produkty >> API

Vincristin sulfát

Vincristin sulfát
Specifikace: 99%
Č. CAS: 2068-78-2
Standardní: USP nebo EP
Certifikáty: ISO, Halal, FDA
Výhoda: GMP Standard, profesionální výrobce
Chat teď

Podrobnosti o produktu

Základní informace

jméno výrobku

Vincristin sulfát

Jiné jméno

Vincristin sulfátový prášek

Specifikace

99%

Vzhled

Bílá nebo mléčně bílá krystalická porta

Molekulární vzorec

C46H58N4O14S

Molekulární váha

923.04

Č. CAS

2068-78-2

EINECS Č.

218-190-0

Standard

USP nebo EP

Certifikace

ISO, Halal, FDA

Dodavatel

FZBIOTECH

Školní známka

Lékařský

Strukturální vzorec

Vincristine Sulphate.gif


Úvod

Vinkristin sulfát je získáván z květů vinky. Protirakovinovým cílem je malá zkumavka, která hlavně inhibuje agregaci tubulinu, který může ve střednědobém horizontu inhibovat tvorbu vřeten a zastavit mitózu. Naruší metabolismus bílkovin a inhibuje aktivitu RNA. Může inhibovat syntézu a přenos lipidů buněčné membrány, aminokyselina vinkristin na buněčné membráně má silnější účinek na inhibici transplantace rakoviny než kataranthin.


Výhody

1. Používá se pro přípravu vincristin sulfátu stupně vstřikování. Skladování: Skladujte v uzavřené nádobě, skladujte na chladném místě a chraňte před světlem.

2. Může ovlivnit tvorbu vřetenových buněk, mitóza se zastaví uprostřed buněčného cyklu a M-fáze má zpoždění nebo zpomalení. Kromě toho také inhibuje syntézu purinu, RNA a DNA. Lék patří k lékům specifickým pro buněčný cyklus. Používá se hlavně k léčbě akutní lymfocytární leukémie, Hodgkinovy ​​choroby' maligního lymfomu, malobuněčného plicního karcinomu, karcinomu prsu, karcinomu vaječníků a gastrointestinálního karcinomu.


Vedlejší účinek

1. Toxicita nervového systému: projevuje se hlavně jako necitlivost, parestézie, celková slabost, šlacha reflex, bolest svalů, zácpa, paralytická střevní obstrukce, ochrnutí lebeční nervy.


2. Může způsobit vypadávání vlasů, občasnou horečku, nevolnost a zvracení.


3. Intravenózní injekce může způsobit tromboflebitidu.To může způsobit lokální nekrózu tkání a přetrvávající bolest v případě úniku krevních cév.


Společnost


Vincristine Sulphate Supplier


Dotaz

Mohlo by se Vám také líbit