banneer
Domů > produkty >> Monomer

beta sitosterol zdravotní přínosy Beta sitosterol

Beta sitosterol
Chat teď

Podrobnosti o produktu

Základní informace o Beta Sitosterol

Spec. 98% pomocí HPLC
Vzhled: bílý krystalický prášek
CAS NO: 83-46-5
EINECS NO.:201-480-6
Molekulární vzorec: C29H50O
Molekulová hmotnost: 414,71


Funkce beta sitostatolu

Beta-sitosterol je rostlinná látka podobná cholesterolu. Může snížit hladinu cholesterolu tím, že omezí množství cholesterolu, které vstoupí do těla. Může se také vázat na prostatu, aby pomohl redukovat otoky (zánět). Rostlinné steroly byly chemicky popsány v roce 1922. Později v padesátých letech bylo poznamenáno, že tyto steroly snižují koncentrace cholesterolu v séru snížením absorpce cholesterolu z čreva. Nicméně, osmdesátá léta, statiny byly představeny na trhu, takže úloha rostlinných sterolů ve snížení lipidů byla snížena. Následně bylo zjištěno, že jako přírodní látky mohou být do potravin přidány rostlinné steroly. Zdá se, že margarín je ideálním prostředkem. V posledních 15 letech bylo v literatuře uvedeno několik zpráv, které naznačují, že fytosteroly mají určitou imunologickou aktivitu.

Beta-sitosterol je látka nacházející se v rostlinách. Lékáři nazývají to "ester rostlinného sterolu". Najdete ho v ovoci, zelenině, oříšcích a semenech. Používá se k přípravě léků. Beta-sitosterol se používá pro srdeční onemocnění a vysoký cholesterol. Používá se také k posilování imunitního systému ak prevenci rakoviny tlustého střeva i žlučových kamenů, společného nachlazení a chřipky (chřipka), HIV / AIDS, revmatoidní artritidy, tuberkulózy, psoriázy, alergií, rakoviny děložního čípku, fibromyalgie, erythematosus (SLE), astma, vypadávání vlasů, bronchitida, migrénová bolest hlavy a syndrom chronické únavy.

Má účinek snižující hladinu cholesterolu, protizánětlivého, protivředového a protirakovinného klinického účinku a také může být použit jako živina pro péči o vlasy a živin pro péči o pokožku pro kosmetiku, navíc se používá jako nový typ zvířete krmivo díky svým přínosům růstu přínosů, podpoře zdravého růstu a produkci.


Aplikace beta sitosterolu

Jako antioxidant v potravinářských a krmivových doplňcích
Jako aliments a zvlhčovač pro kůži v kosmetice
Jako surovina pro steroidní léčivé přípravky a vitamín D3


Osvědčení o analýze

Test

Specifikace

Výsledek

Obsah beta-sitosterolu:

≥98%

98,31%

Vzhled:

Bílý krystalický prášek

Dodržuje

Zápach a chuť:

Charakteristický

Dodržuje

Velikost oka:

100% průchod 80 mesh

Dodržuje

Ztráta sušením :

≤1,0%

0,28%

Bod tání:

138 ℃ ~ 142 ℃

140 ° C

Těžké kovy:Tak jako:

≤2 PPM

Dodržuje

Pb:

≤1 PPM

Dodržuje

Hg:

≤0,5PPM

Dodržuje

Mikrobiologie:

Celkový počet desek:

Kvasinky a plísně:

E-coli:

S. Aureus:

Salmonella:

 

<1000 cfu="">

<100 cfu="">

Negativní

Negativní

Negativní

 

36 cfu / g

17 cfu / g

Dodržuje

Dodržuje

Dodržuje

Závěr:

V souladu s normou USP32 StandardBalíček a doručení

Sitosterol.jpg


Sitosterol.jpg


Obrázek společnosti

Sitosterol.jpg


Sitosterol.jpgXi'an Fengzu Biologické Technology Co, Ltd je jedním z profesionálních Čína β-sitosterol výrobců, pro vše, co potřebujete nejlepší, cena, organické, 100% čisté, příroda a GMP továrna β-sitosterol, neváhejte a kontaktujte nás. A vítáme na velkoobchodní množství a vysoké množství β-sitosterol, beta sitosterol, b-sitosterol, fytosterol, 83-46-5, 201-480-6, beta-sitosterol od nás.

Dotaz

[[ImgSrc-MobileToPC_M_JS]]