Banner
Domů > produkty >> Monomer

beta sitosterol zdravotní přínosy Beta sitosterol

Beta sitosterol
Chat teď

Podrobnosti o produktu

Základní informace o beta sitosterolu

Spec. 98% podle HPLC
Vzhled: Bílý krystalický prášek
Č. CAS: 83-46-5
EINECS NO.:201-480-6
Molekulový vzorec: C29H50O
Molekulová hmotnost: 414,71


Funkce beta sitosterolu

Beta-sitosterol je rostlinná látka podobná cholesterolu. To může pomoci snížit hladinu cholesterolu omezením množství cholesterolu, který je schopen vstoupit do těla. Může se také vázat na prostatu, což pomáhá snížit otok (zánět). Rostlinné steroly byly chemicky popsány v roce 1922. Později v padesátých letech bylo zaznamenáno, že tyto steroly snižují koncentrace cholesterolu v séru snížením absorpce cholesterolu ze střev. V 80. letech však byly na trh zavedeny statiny, takže úloha rostlinných sterolů při snižování lipidů byla snížena. Následně bylo zjištěno, že jako přírodní látky mohou být do potravin přidávány rostlinné steroly. Margarín se jeví jako ideální prostředek. Za posledních 15 let bylo v literatuře uvedeno několik zpráv o tom, že fytosteroly mají určitou imunologickou aktivitu.

Beta-sitosterol je látka obsažená v rostlinách. Chemici to nazývají „esterem rostlinných sterolů“. Nachází se v ovoci, zelenině, ořechech a semenech. Používá se k výrobě léků. Beta-sitosterol se používá pro onemocnění srdce a vysoký cholesterol. Používá se také pro posílení imunitního systému a pro prevenci rakoviny tlustého střeva, stejně jako pro žlučové kameny, nachlazení a chřipku (chřipka), HIV / AIDS, revmatoidní artritidu, tuberkulózu, lupénku, alergie, rakovinu děložního hrdla, fibromyalgii, systémový lupus erythematosus (SLE), astma, vypadávání vlasů, bronchitida, migrénová bolest hlavy a syndrom chronické únavy.

To má za následek snížení cholesterolu, anti-zánět, anti-vředy, a anti-rakovina v klinické, a také může být použit jako nutrient pro péči o vlasy a výživné látky pro péči o pleť pro kosmetiku, navíc se používá jako nové zvíře typu. krmiva vzhledem ke svým vlastnostem růstu přínosu, podpory zdraví a zvýšení produkce.


Aplikace beta sitosterolu

Jako antioxidant v potravinách a krmivech
Jako krémy a hydratační přípravky pro pleť v kosmetice
Jako surovina steroidní medicíny a vitaminu D3


Osvědčení o analýze

Test

Specifikace

Výsledek

Obsah β-sitosterolu:

≥98%

98,31%

Vzhled:

Bílý krystalický prášek

Vyhovuje

Zápach a chuť:

Charakteristický

Vyhovuje

Velikost ok:

100% průchod 80mesh

Vyhovuje

Ztráta sušením :

≤1,0%

0,28%

Bod tání:

138 až 142 ° C

140 ° C

Těžké kovy:Tak jako:

≤ 2 PPM

Vyhovuje

Pb:

≤ 1 PPM

Vyhovuje

Hg:

≤ 0,5PPM

Vyhovuje

Mikrobiologie:

Celkový počet desek:

Kvasinky a plísně:

E-coli:

S. Aureus:

Salmonella:

 

<1000 cfu="">

<100cfu>

Negativní

Negativní

Negativní

 

36cfu / g

17cfu / g

Vyhovuje

Vyhovuje

Vyhovuje

Závěr:

Vyhovuje standardu USP32Balíček a doručení

Beta Sitosterol

Obraz společnosti

Xi'an Fengzu Biologické Technology Co, Ltd je jedním z profesionálních Čína β-sitosterol výrobců, pro všechny, co potřebujete nejlepší, cena, organické, 100% čisté, příroda, a GMP továrny β-sitosterol, neváhejte a kontaktujte nás nás. A vítejte na velkoobchodní a velké množství β-sitosterolu, beta sitosterolu, b-sitosterolu, fytosterolu, 83-46-5, 201-480-6, beta-sitosterolu od nás.

Dotaz