Banner
Domů > produkty >> Rostlinný prášek >> Ovocný nápoj

Blueberry Juice Powder

Blueberry Juice Powder
Borůvkový prášek, který jsme vyrobili, je jedním z nejvýživnějších ovocných prášků a pochází z 100% čisté ekologické rostliny. Dobrý vkus, dobrá rozpustnost, dobrá mobilita, snadné skladování. Společnost FZBIOTECH, jako výrobce rostlinného prášku, se věnuje dodávce nejkvalitnějšího borůvkového prášku do celého světa za nejlepší cenu. Pro dlouhodobou spolupráci je k dispozici bezplatný vzorek.
COA borůvkového prášku
Chat teď

Podrobnosti o produktu

Základní informace

Další název: Blueberry Juice Powder
Místo původu: provincie Heilongjiang, Čína
Část použitých: Ovoce
Vzhled: Bledě fialový prášek, bez hrudek, žádné viditelné nečistoty
Výrobní postup: SD (Spray Drying)
Specifikace: 50-400 mesh podle požadavků zákazníka


Úvod

Borůvka, vědecký název je vaccinium uliginosum. Patří k trvalým trpasličím keřím, pobočka Azalea.
Vědecký výzkum ukazuje, že borůvky obsahují konvenční fruktózu, kyselinu, vápník a vitamín C, vitaminy, vitamíny A a B, SOD, arbutin, bílkoviny atd. Kromě toho existují vzácné speciální složky, které jsou bohaté na lithium, železo a další stopové prvky , Blueberry Powder také obsahuje 16 druhy aminokyselin a různé látky, má jedinečnou chuť a léčivé zdravotní funkce.


Funkce

1. Posílení lidské imunodeficience, aktivace lidských buněk, podpora mikrocirkulace, pomoc se spánkem, zpomalení stárnutí a prevence kardiovaskulárních chorob a dalších rolí.
2. Antioxidant a posílení metabolismu, funkce endokrinních funkcí tak, aby bylo dosaženo pleti, krásy a našeho modrého prášku je také dobré pro zvlhčení střev, čištění střev, protizánětlivých, prevenci vředů a dalších funkcí, může inhibovat nádor , včasná prevence kolorektálního karcinomu. Odvlhčování, detoxikace, silné kosti a šlachy, zvyšují vitalitu.


aplikace

Tento borůvkový prášek hraje důležitou roli v léčivých a zdravotních výrobcích, výrobcích pro výživu zdraví, dětských jídlech, tuhých nápojech, mléčných výrobcích, vhodném jídle, nafouknutém jídle, koření, chinquagenaristickém jídle, pekařských výrobcích, svačině, studených nápojích a svačinách atd.


Blueberry PowderObrázek společnosti


Blueberry Powder Supplier

Blueberry Powder Manufacturer


Dotaz

Mohlo by se Vám také líbit