Banner
Domů > produkty >> Rostlinný olej >> Nosný olej

výhody brutnáku Za studena lisovaný brutnákový olej

Za studena lisovaný brutnákový olej
Seznam olejů FZBIOTECH
Chat teď

Podrobnosti o produktu

Lisované za studenaBorákový olej je bohatý na přírodní kyselinu gama linolenovou (Omega 6 GLA), která může zlepšit zdraví ženských hormonů. Může zlepšit stav pokožky, zmírnit menstruační nepohodlí u žen a zpomalit fyziologické funkce mnoha příznaků. Dlouhodobá konzumace je prospěšná pro zdraví srdce a uvolňuje ženám menstruační syndrom&# 39 (PMS) a poruchy cerebrovaskulární a menopauzální sekrece.


Základní informace

jméno výrobku

Za studena lisovaný brutnákový olej

Jiné jméno

Olej z brutnáku lékařského

Specifikace

100% čistě přírodní

Vzhled

Žlutá kapalina

Vzorek

20ML nabídka zdarma

OEM služba

Ano

Metoda extrakce

Lisované za studena

Část rostliny

Ovoce a semeno

Původ

Čína

Certifikace

ISO, Halal, FDA

Dodavatel

FZIBOTECH

Školní známka

Potraviny a kosmetika

Cold Pressed Borage Oil


Funkce

Revmatoidní artritida - Studie University of Pennsylvania zjistila, že bolesti a otoky kloubů byly sníženy u pacientů s revmatoidní artritidou, kteří užívali 1,4 gramu éterických olejů denně.

Podmínky pokožky - Tento bylinný olej může pomoci při léčbě akné, ekzémů nebo lupénky. Studie na zvířatech zjistily, že brutnákový olej lze použít k léčbě kožních onemocnění způsobených nerovnováhou mastných kyselin. Studie z roku 2009 publikovaná v British Journal of Nutrition také zjistila, že ženy, jejichž kožní onemocnění způsobovalo podráždění a zarudnutí, po užití lněného semínka pociťovaly úlevu.

Studie Periodontitis-A publikovaná v Prostaglandinu, leukotrienu a esenciálních mastných kyselinách zjistila, že lidé užívající doplňky z brutnákového oleje mohou zlepšit zdraví dásní a snížit onemocnění dásní spojené s paradentózou.

Roztroušená skleróza (MS) - Může pomoci minimalizovat příznaky spojené s tímto neurologickým onemocněním, jako jsou svalové křeče a necitlivost. Postupem času také pomáhá bojovat proti poškození nervů a podporuje zdravý vývoj nervů.

Olej z brutnáku lékařského pro Alzheimerovu chorobu&# 39 může podporovat přenos nervových impulsů, což může být cenné při léčbě této vysilující nemoci.

Rovněž se předpokládá, že je účinná při léčbě růžovky, dny, ženské neplodnosti, jangového skotu a dokonce i diabetické neuropatie.


Protokol o zkoušce

Borage Oil

Vývojový diagram

BorageOil.jpg


FZBIOTECH Package

pure BorageOil.jpgDotaz

You Might Also Like