Banner
Domů > produkty >> Monomer

Extrakt ergosterolu

Extrakt ergosterolu
Seznam produktů FZBIOTECH
Chat teď

Podrobnosti o produktu

Základní informace

jméno výrobku

Extrakt ergosterolu

Jiné jméno

Ergosterol

Specifikace

98%

Vzhled

bílý prášek

Molekulární vzorec

C28H44O

Molekulární váha

396.65

Č. CAS

57- 87- 4

EINECS Č.

200-352-7

Standard

USP nebo EP

Certifikace

ISO, Halal, FDA

Dodavatel

FZBIOTECH

Vzorek

Nabídka zdarma

Strukturální vzorec

Ergostero.gif


Stručný úvod

Ergosterol (ergosta-5, 7, 22-trien-3β-ol) je sterol, který se nachází v buněčných membránách huba protozoa, které plní mnoho stejných funkcí, jaké cholesterol slouží v živočišných buňkách. Protože mnoho hub a protozoů nemůže přežít bez ergosterolu, theenzymy, které jej vytvářejí, se staly důležitými cíli pro objevování léků. Je to provitaminová forma vitamínu D 2; vystavení ultrafialovému (UV) světlu způsobuje chemickou reakci, která produkuje vitamin D 2.


Výhody

Ergosterolový prášek je důležitou součástí buněčné membrány živočišného původu, hraje důležitou roli při udržování integrity buněčné membrány, aktivity membránového desmoenzymu, likvidity membrány, buněčné živosti a přenosu látek. Je to velmi důležitá lékařská surovina a lze ji použít k výrobě kortisonového a progesteronového hormonu. Je schopen změnit se na VD 2 změnou molekulární struktury.


Aplikace

Jedná se o druh důležitých farmaceutických chemických materiálů, které lze použít v&"zkouška borovice GG"; a&"hormon progesteron GG"; a další užívání drog a pesticidů, současně je vitamín ergosterol D 2 hlavní produkcí surovin.


Dotaz