Banner
Domů > produkty >> API

Lithium-orotát

Lithium-orotát
Seznam produktů FZBIOTECH
Chat teď

Podrobnosti o produktu

Základní informace

jméno výrobku

Lithium-orotát

Jiné jméno

Lithium-orotátový prášek

Specifikace

99%

Vzhled

bílý krystalický prášek

Molekulární vzorec

C 5 H 5 LiN 2 O 5

Molekulární váha

180.04

Č. CAS

5266-20-6

EINECS Č.

226-081-4

Standard

USP nebo EP

Certifikace

ISO, Halal, FDA

Dodavatel

FZBIOTECH

Školní známka

Lékařský

Strukturální vzorec

Lithium orotate.gif


Úvod

Orotan lithný je solná forma kyseliny orotové a lithia. Monohydrátová forma LiC 5 H 3 N {{{2}} O 4 · H {{{{4 }}}} O je zatím k dispozici.V této sloučenině má lithium nekovalentní vazbu s ionty orotátu, nikoliv uhličitany nebo jinými ionty.


A bylo studováno pouze k léčbě některých zdravotních chorob, jako je alkoholismus a Alzheimerova choroba' od roku 1973 do 1986.


Výhody

Lítiová sůl kyseliny orotové (lithium orotát) zlepšuje mnohonásobně specifické účinky lithia prostřednictvím zvýšení biologické dostupnosti lithia. Orotáty transportují lithium do mitochondrií, lysozomů a buněčných membrán, gliových buněk. Stabilizuje lysozomální membránu a zabraňuje reakci enzym, který je zodpovědný za vyčerpání sodíku a dehydrataci jiných lithných solí.


Terapeutická dávka je mnohem nižší než u léků na předpis pro lithium, stejně jako pro orotát lithný, má vynikající biologickou dostupnost. Například terapeutická dávka je 150 mg / den v případě silné deprese. Neexistují žádné nežádoucí vedlejší účinky lithia a není třeba monitorovat měření séra při této dávce ve srovnání s předpisem 900-1800 mg.


Zpráva o zkoušce lithium orotate

COA of Lithium Orotate

Dotaz