Banner
Domů > produkty >> Monomer

Kasein fosfopeptid

Kasein fosfopeptid
Specifikace: 14%, 21%, 23%, 80%
Č. CAS: 691364-49-5
Standardní: USP nebo EP
Certifikace: ISO, Halal, FDA
Výhoda: Vzorek zdarma, GMP Standard, Profesionální výrobce
Seznam produktů FZBIOTECH
Chat teď

Podrobnosti o produktu

Kaseinové fosfopeptidy (CPP) je typ polypeptidu s klastrovým aminoacylfosfátem získaným z mléčného kaseinu enzymatickou hydrolýzou, separací a čištěním a sušením rozprašováním, který má pozoruhodnou podporu fyziologické aktivity absorpce využití minerálů a je chválen jako&„minerální nosič GG“ ;.


Základní informace

jméno výrobku

Kasein fosfopeptid

Jiné jméno

CPP

Specifikace

14%,21%,23%,80%

Vzhled

Bílý nebo světle žlutý krystalický prášek

Protein

80%, 90%

Vzorek

Nabídka zdarma

Č. CAS

691364-49-5

EINECS Č.

1592732-453-0

Standard

USP nebo EP

Certifikace

ISO, Halal, FDA

Dodavatel

FZBIOTECH

Školní známka

Potraviny a kosmetika


Úvod

Kasein fosfopeptid může zlepšit lidské bivalentní minerály, jako je vápník, železo, příjem a vstřebávání a využití zinku, má také stálý zub a JianChi, účinek zubu dásně. CPP je také účinný při zlepšování poměru využití absorpce vápníkové výživy a vývoj nových produktů, je nyní realizována industrializace živého peptidu jednou z potravinářských přídatných látek, ve srovnání s absorpcí VD, netoxickými vedlejšími účinky, více může zlepšit další dvojmocné minerály, jako je zinek, absorpce železa. CPP může podporovat spodní část tenké střevo je pasivní difúze nasycené absorpce vápníku, absorpce není ovlivněna změnou věku a VD.


Výhody a aplikace

1. CPP má tu vlastnost, že je zcela rozpuštěn v širokém rozmezí pH a ve vodě, vydrží ošetření při vysoké teplotě a má dobrou stabilitu. CPP lze tedy míchat do různých potravin, včetně nápojů, pečených potravin, mléčných výrobků, fermentovaných jídlo, bonbóny, džem, dětské kari maso, žvýkačky, zdravé jídlo a koření, může uspokojit různé potřeby od různých lidí s různým věkem. Čistý CPP a vysoce čistý CPP lze také použít při výrobě léků.


2. Kaseinový fosfopeptid je zvláště vhodný pro výrobky zdravotní péče obohacené o vápník, železo a zinek, formulované mléko pro kojence a studenty, výživné sójové mléko, kojeneckou rýžovou moučku a další funkční potraviny. Doporučená dávka pro minerálně obohacené potraviny je 30 ~ 50 % z celkového obsahu vápníku a 0,5 až 1,0krát u produktů zdravotní péče.


Hot Tags: kasein fosfopeptid, Čína, výrobci, dodavatelé, velkoobchod, cena, nejlepší, hromadné, na prodej

Dotaz

Mohlo by se Vám také líbit