Banner
Domů > produkty >> Rostlinný olej >> Esenciální olej

cedrový olej na prodej Cedrový olej

Cedrový olej
Specifikace: 100% Pure Natural
Ukázka: 20ML nabídka zdarma
Certifikace: ISO, Halal, FDA
Výhoda: Volný vzorek, standard GMP, profesionální výrobce
Cedrový olej FZBIOTECH
Chat teď

Podrobnosti o produktu

V průběhu historie, Cedarwood éterický olej byl používán v různých kulturách, jako jsou domorodé americké a tibetské komunity, k řešení onemocnění v rozmezí od drobných nepohodlí, včetně kašle a škytavka, na vážnější nemoci. Ve starověkém Egyptě, Cedarwood Oil antimikrobiální a insekticidní vlastnosti dělal to cenné pro použití v mumifikačních postupů. V těchto a dalších společnostech, Cedarwood byl také známý uvolnit tělo a mysl, takže je ideální pro použití v náboženských obřadech a duchovních praktik, jako je společná modlitba a nezávislé meditace. Dnes se nadále používá pro podobné aplikace i pro kosmetické aplikace.

Cedarwood Oil

Základní infromace

Název produktu

Cedrový olej

Jiný název

Cedrový olej

Specifikace

100% čistě přírodní

Vzhled

Hnědá červená kapalina

Ukázka

20ML nabídka zdarma

Služba OEM

Ano

Extrakční metoda

Parní destilace

Rostlinná část

Dřeva

Původu

Čína

Certifikace

ISO, Halal, FDA

Dodavatel

FZBIOTECH (FZBIOTECH)

Třídy

Potraviny a kosmetika

Cedrový olej se destiluje z cedrového dřeva. Existuje několik druhů stromů, jako jsou Cedrus atlantica, Cedrus deodara, Juniperus mexicana, a Juniperus virginiana, které jsou více obyčejně uznávány jako Atlas, Himálajština, Texan, a Virginian Cedarwood, resp.


Výhody

1.Cedarwood éterický olej se používá v aromaterapii, známý pro svou sladkost a dřevité aroma. Má teplo, pohodlí a klid, takže může zmírnit stres.

2.Cedarwood éterický olej se používá pro krásu pokožky, které mohou pomoci zmírnit podráždění, zánět, zarudnutí a svědění, stejně jako sucho, které způsobuje praskání, peeling nebo pěnění v důsledku sucha.

3.Cedar olej se používá ve vlasech k čištění pokožky hlavy a odstranění přebytečného oleje, nečistot a lupů.

4.Medicinal cedr éterický olej má dobré antiseptické vlastnosti a může chránit lidské tělo před škodlivými bakteriemi je známo, že způsobují plísňové infekce. Tyto houby mohou způsobit poškození kůže a celkové zdraví.


Použití

1.To uklidnit kašel, astma, přetížení akumulace sputa a další dýchací potíže, ztěžují dýchání, přidejte několik kapek cedrového esenciálního oleje do difuzoru.

2.In aby se snížila vypadávání vlasů přirozeně, můžete zředit cedrový olej édrového dřeva v konvenčním šamponu a kondicionéru v pravidelné sprše.

3.To zmírnit bolesti, bolest, zánět a ztuhlost , můžete použít nosný olej zředit cedr éterický olej a masírovat do postižené oblasti.


Zkušební protokol

Cedar wood Oil

Vývojový diagram

Pure Cedar Oil.jpg

FZBIOTECH Package

Bulk Cedar Oil.jpg


Dotaz

Mohlo by se Vám také líbit