Banner
Domů > produkty >> Produkt nootropics

Prl-8-53

Prl-8-53
Seznam produktů FZBIOTECH
Chat teď

Podrobnosti o produktu

PRL-8-53 je nootropní výzkum chemické získané z kyseliny benzoové a benzylamin (benzylamin) a bylo prokázáno, že hrají hypnotickou roli v lidském těle. To bylo nejprve syntetizován v roce 1970 profesor Nikolaus Hansl z lékařské chemie na Creighton University,který jako součást svého výzkumu na aminoethylisobenzoát.


Základní informace

Název produktuPrl-8-53Jiný názevMethyl 3-(2-(benzyl(methyl)amino)ethyl)benzoát hydrochlorid
Specifikace99 % minVzhledBílý jemný prášek
Molekulární vzorecC18H21NO2Molekulová hmotnost283.36
ČÍSLO CAS.51352-88-6TypNootropní
StandardníUSP nebo EPCertifikaceISO, Halal, FDA
DodavatelFZBIOTECH (FZBIOTECH)TřídyLékařské
Strukturální vzorecPRL-8-53.png


Výhody

Přesný mechanismus účinku PRL-8-53 zůstává neznámý. Žádné dráždivé byly pozorovány, když dávky až do 200 mg / kg, který ukázal možné cholinergní vlastnosti,lepší dopamin při inhibici serotoninu částečně. PRL-8-53 mají funkci zvrátit kationt a ptózu reserpinu.

1.Cognition vylepšení a formování paměti

2.Avti-úzkost

3.Antidepresivum

4. Léčba Alzheimerovou a Parkinsonovou chorobou

5.Posílit koordinaci

6.Zlepšit náladu

7.Anti-únava

8.Can zabránit oxidaci mozku


Jak funguje PRL-8-53?

Pokud jde o pracovní princip PRL-8-53, je to otázka jednoho milionu dolarů. Přestože počáteční výzkum provedený v roce 1970 je povzbudivé, Tento doplněk do značné míry vyhýbá jiné nové látky, které byly důkladněji testovány. Vzhledem k tomu, že na toto téma bylo provedeno pouze malé množství výzkumu, máme pouze předběžné pochopení pracovního principu PRL-8-53.

Vědci se domnívají, že PRL-8-53 má cholinergní vlastnosti a může zvýšit aktivitu acetylcholinu. Acetylcholin je neurotransmiter, který hraje důležitou roli v paměti a poznávání. Zdá se, že tento doplněk může také zvýšit hladiny dopaminu v mozku, které souvisejí s naší funkce paměti, motivace a únava.

PRL-8-53 také zdá se, že inhibují produkci serotoninu, což může zvýšit pocity úzkosti, deprese nebo nespavost. Přestože zvýšené hladiny dopaminu a snížení hladiny serotoninu může způsobit impulzivní agresivní onemocnění, lidské studie neprokázaly tyto příznaky nebo vedlejší účinky.


Hot Tags: prl-8-53, Čína, výrobci, dodavatelé, velkoobchod, cena, nejlepší, hromadné, na prodej

Dotaz

You Might Also Like