banneer
Domů > produkty >> API

Diatrizoát sodný

Diatrizoát sodný
Chat teď

Podrobnosti o produktu

Základní informace o sodné soli Diatrizoate
Název produktu: Sodium diatrizoát
Další jméno: Natrii Diatrizoas
Vzhled: bílý prášek
MF: C11H8I3N2NaO4
Molekulová hmotnost: 635,9
CAS: 737-31-5
EINECS: 212-004-1
Dodavatel: FZBIOTECH
Strukturní vzorec:
Diatrizoate Sodium.png

Stručný popis přípravku Diatrizoate Sodium
Diatrizoát sodný je kontrastní látka používaná během testu rentgenového záření. Může být použita jako diagnostický pomocný prostředek při angiografii, urografii a radiografii. Může se aplikovat během vizualizací žil, močového ústrojí, gastrointestinálního traktu, sleziny a kloubů, stejně jako během počítačové tomografie (CT scan). Používá se v případech, kdy baryum není vhodný pro aplikaci, jako je například alergický na barium. Mechanismus účinku sodné soli Diatrizoate spočívá v tom, že může zablokovat rentgenové záření tak, aby struktura těla obsahující jod byla vymezena na rozdíl od těch struktur, které neobsahují jod a dále umožňují vizualizaci těchto příbuzných oblastí.

Nežádoucí účinky sodné soli diatrizoátu
Mezi závažné nebo nezvratné nežádoucí účinky sodného diatrizoátu, které způsobují další komplikace, patří tachykardie, pankreatitida, bradykardie, poškození ledvin.
Diatrizoát sodný produkuje potenciálně život ohrožující účinky, které zahrnují plicní edém, srdeční arytmii, bronchospasmus, angioneurotický edém, anafylaktické reakce, hypertenzní krize. které jsou zodpovědné za přerušení léčby přípravkem Diatrizoat sodný.
Symptomatické nežádoucí účinky vyvolané Sodium-Diatrizoatem jsou víceméně tolerovatelné a pokud se stávají závažnými, mohou být léčeny symptomaticky, mezi ně patří slabost, závratě, bolest hlavy, nevolnost, zvracení, pocení, proplachování, mdloby, poruchy chuti, kovová chuť, tepla.


Balíček a doručení

Curcumin.jpg

Curcumin.jpg


Obrázek společnosti

Curcumin.jpg

Curcumin.jpg

Dotaz

[[ImgSrc-MobileToPC_M_JS]]