Banner
Domů > produkty >> Rostlinný olej >> Nosný olej

Čistý frakcionovaný kokosový olej

Čistý frakcionovaný kokosový olej
Frakcionovaný kokosový olej od FZBIOTECH
Chat teď

Podrobnosti o produktu

Základní informace

jméno výrobkuČistý frakcionovaný kokosový olejJiné jménofrakcionovaný kokosový olej, MCT olej
PůvodČínaVzhledBezbarvá kapalina
ČistotaC8 56.2%, C10 42.9%ZdrojPanenský kokosový olej
Školní známkaKosmetický stupeň, potravinářský stupeňMetoda extrakcePanna a frakcionovaná
OEMANOCertifikaceISO, Halal, FDA
VzorekNabídka zdarmaDodavatelFZBIOTECH


Úvod

Kokosový olej je zpracován nebo&"frakcionovaný GG"; produkovat velmi stabilní olej. Použitý olej má vysoký obsah nasycených tuků a produkt lze použít různými způsoby. Mnoho společností vyrábějících kosmetické přísady má zásoby čistě destilovaného kokosového oleje a může je také koupit od dodavatelů masáží a mýdla. Cena této ropy se liší v závislosti na světové poptávce.


Ve srovnání s konvenčním kokosovým olejem je největší výhodou frakcionovaného kokosového oleje jeho vysoká stabilita při skladování. Na rozdíl od nerafinovaného oleje nehnije, takže se snadněji používá. Je také schopen manipulovat s velmi vysokými kaloriemi, což může být významná výhoda a snadněji se zpracovává než tuhý kokosový olej. Vzhledem ke své dlouhé skladovatelnosti nejsou vyžadovány žádné speciální postupy skladování a manipulace, s výjimkou skladování na chladném a suchém místě.


Výhody

Jedním z běžných použití je nosný olej pro éterické oleje a masáže. Olej je lehký a nemastný, ale dobře proniká do pokožky, takže je ideální pro dodávání éterických olejů. Může být také použit jako silný zvlhčovač, zejména v jemných oblastech, jako je pleť obličeje. Tento typ kokosového oleje je také dobrým základem pro tělové peelingy a další výrobky pro péči o tělo.


Výrobci mýdla ho také rádi používají s čistým frakcionovaným kokosovým olejem, který je oblíbený svou lehkostí, rovnoměrnou pěnou a neutrálním zápachem. Může být také šlehačkou a smíchán do zvlhčovače pro použití jako hustý zvlhčovač.


Tento ropný produkt nezpůsobuje alergie. Někteří lidé na to mohou reagovat a lidé, kteří tento produkt nikdy předtím nepoužili, mohou vyzkoušet testování čistého oleje na malém kousku kůže, než jej aplikují na celé tělo. Pokud po použití dojde k zarudnutí, vyrážce nebo svědění, může to znamenat alergii.


CertifikátFrakcionovaný kokosový olej

Fractionated Coconut Oil.jpg


Přeprava zesilovače GG; Úložný prostor

Dodávka:& Mezinárodní expres

Dodací lhůta: 2-3 pracovní dny po zaplacení

Balení: 30 ml / 50 ml / 100 ml: lahve z tmavého skla, 1 kg / 5 kg: hliníkový buben

25 kg: plastová hlaveň (30 cm * {{{{{{}}}} cm * 42 cm), 180 kg: cínový železný buben ({{5 }} cm 2 * 90 cm)

Skladování: Chraňte před silným světlem a teplem.

Životnost: 24 měsíců

FZBIOTECH Package
Dotaz