Banner
Domů > produkty >> Monomer

Extrakt ekdysteronu

Extrakt ekdysteronu
COA beta-ekdysonu
Chat teď

Podrobnosti o produktu

Základní informace

jméno výrobku

Extrakt ekdysteronu

Jiné jméno

Extrakt z Cyanotis Arachnoidea

Specifikace

20% , 50% , 98%

Vzhled

Světle žlutý až bílý prášek

Molekulární vzorec

C27H44O7

Molekulární váha

480.63

Č. CAS

5289-74-7

EINECS Č.

811-097-1

Standard

USP nebo EP

Certifikace

ISO, Halal, FDA

Dodavatel

FZBIOTECH

Vzorek

Nabídka zdarma

Strukturální vzorec

StructuralFormula.jpg


Funkce produktu

Ecdysteron se extrahuje z kořene Cyanotis Arachnoidea. Je to světle žlutý až bílý krystalický prášek bez zápachu založený na čistotě, hygroskopický a při vystavení světlu se barva postupně prohlubuje. Rozpustný v ethanolu, mírně rozpustný v acetonu, rozpuštěný v horké vodě, mírně rozpustný v ethylacetátu, chloroformu, téměř nerozpustný v etheru.


Aplikace zdravotní péče

Beta Ecdysteron může podporovat syntézu bílkovin kolagenu v boji proti arytmii a únavě. Růst buněk v buňkách stimuluje dělení kožních buněk, eliminuje' cholesterol; kolaterály, odvlhčování a analgezie, je přírodní protirakovinný přípravek k léčbě různých příznaků revmatismu a pacienti s artritidou mají lepší účinek.

V případě sportovních doplňků je Beta Ecdysteron nejen zdravý, ale také bezpečný, bez vedlejších účinků, bez interakce s hormony a extrémně nízkých úrovní toxicity.


Zemědělské aplikace

Při chovu bource morušového se Beta Ecdysterone používá ke zkrácení stáří bource morušového, uklizení chomáčů a podpoře spřádání a kokonování.

Beta Ecdysteron je nezbytná látka pro růst a vývoj tání metamorfózy vodních korýšů, krevet a krabů. Tento produkt je vhodný pro umělé šlechtění korýšů a mletých červů z vodních produktů, jako jsou krevety a krabi. Po přidání tohoto produktu může hladké krevety a kraby hladce skočit, podpořit konzistenci skořápek krevet a krabů, účinně zabránit vzájemnému zabíjení mezi jednotlivci a výrazně zlepšit míru přežití šlechtitelských a komerčních specifikací.Dotaz