Banner
Domů > produkty >> Monomer

Ecdysteronový extrakt

Ecdysteronový extrakt
Specifikace: 20%, 50%, 98%
Č. CAS: 5289-74-7
Standardní: USP nebo EP
Certifikace: ISO, Halal, FDA
Výhoda: vzorek zdarma, standardní GMP, profesionální výrobce
Certifikát pravosti beta-ekdysonu
Chat teď

Podrobnosti o produktu

Ecdysteron se extrahuje z kořene Cyanotis Arachnoidea. Je to světle žlutý až bílý krystalický prášek bez zápachu na základě čistoty, hygroskopický a při vystavení světlu se barva postupně prohlubuje. Rozpustný v ethanolu, málo rozpustný v acetonu, rozpuštěný v horké vodě, málo rozpustný v ethylacetátu, chloroformu, téměř nerozpustný v etheru.


Základní informace

jméno výrobku

Ecdysteronový extrakt

Jiné jméno

Extrakt z cyanotis arachnoidea

Specifikace

20% , 50% , 98%

Vzhled

Světle žlutý až bílý prášek

Molekulární vzorec

C27H44O7

Molekulární váha

480.63

Č. CAS

5289-74-7

EINECS Č.

811-097-1

Standard

USP nebo EP

Certifikace

ISO, Halal, FDA

Dodavatel

FZBIOTECH

Vzorek

Nabídka zdarma

Strukturní vzorec

StructuralFormula.jpg


Aplikace zdravotní péče

Beta ekdysteron může podporovat syntézu kolagenového proteinu v boji proti arytmii a únavě. Podporuje růst buněk stimuluje buněčné dělení buněk, vylučuje cholesterol&# 39 v těle; Snižuje hladinu lipidů v krvi a potlačuje vzestup hladiny glukózy v krvi; Tongjing aktivuje kolaterály, odvlhčování a analgezie, je přírodní protirakovinový přípravek k léčbě různých příznaků revmatismu a pacienti s artritidou mají lepší účinek.

V případě sportovních doplňků je Beta Ecdysterone nejen zdravý, ale také bezpečný, bez vedlejších účinků, bez interakce s hormony a s extrémně nízkou úrovní toxicity.


Zemědělské aplikace

Při chovu bource morušového se Beta Ecdysterone používá ke zkrácení stáří bource morušového, uklizení trsu a podpoře spřádání a kuklení.

Beta ekdysteron je nezbytná látka pro růst a vývoj metamorfózy tání vodních korýšů, krevet a krabů. Tento produkt je vhodný pro umělý chov korýšů a přízemních červů vodních produktů, jako jsou krevety a kraby. Po přidání tohoto produktu může hladce vyrobit krevety a kraby, podpořit konzistenci skořápky a kraba, účinně se vyhnout vzájemnému zabíjení mezi jednotlivci a výrazně zlepšit míru přežití chovu a obchodních specifikací.Dotaz

You Might Also Like