Banner
Domů > produkty >> Monomer

Oyster Peptide

Oyster Peptide
COA práškového peptidu ústřice
Chat teď

Podrobnosti o produktu

Základní informace o peptidu ústřice

Název produktu: Oyster Peptide

Další název: Oyster Extract Powder

Aktivní složky: Taurin, Zn

Specifikace: Protein 25%

Vzhled: světle žlutý jemný prášek

Velikost částic: 100% průchod 80 mesh

Zkušební metoda: Stanovení dusíku, HPLC

Dodavatel: FZBIOTECH

 

Zavedení peptidu ústřice

Pryskyřičný peptid se extrahuje z bílkovinného prášku ústřice a poté se přes specifický enzym a malý peptid izoluje, čímž se získá malá technologie peptidů.

Ústřice jsou nejen bohaté na bílkoviny, vitamín A, B1, B2, B5, C, E poměr vhodných stopových prvků (jako je vápník, železo, zinek, selen, mangan, měď, atd.) A taurin, ale také obsahují jedinečný mořský život rozmanitost živin.

 

Výhody ústřicního peptidu

1. Detoxikace jater

Peptid obsažený v ústřičném taurinu může podpořit sekreci žluči, vyloučit hromadění neutrálního tuku v játrech a zlepšit detoxikaci jater.

 

2. Zlepšit sexuální funkce

Pryskyřičný peptid obsahuje velké množství nezbytných argininů a elementů Zinc. Peptidy ústřic mohou zlepšit sexuální funkci. Sexuální dysfunkce, impotence, zvětšená prostata, hypoplazie genitálií a další mužská onemocnění, v mnoha případech z důvodu nedostatečného vedení Asie.

 

3. Čištění přetížení

Taurin pro aterosklerotické peptidy ústřic produkované kongescí a výsledná indukovaná angina pectoris, infarkt myokardu, mozkový infarkt mají dobrý preventivní účinek.

 

4. Únava

V ústřicovém peptidu obsahujícím aminokyseliny, které mohou zlepšit funkci jater, inhibují akumulaci kyseliny mléčné, pomáhají urychlit zotavení a podporu fyzické únavy. Kromě toho peptidový taurin a glykogen z ústřic může nejen pomoci obnovit fyzickou únavu, ale také duševní únavu, která má být obnovena, velmi účinná, byla rozpoznána úloha zlepšení endogenní deprese a obnovení vize.

 

5. Krása

Oyster může zabránit suché pokožce a podpořit metabolismus kůže, rozklad melaninu kůže a vytvořit jemnou růžovou pleť. Vzhledem k tomu, že může podporovat tvorbu a vylučování hormonů, má také dobrý účinek fyziologické přizpůsobení, žádné příznaky těhotenství, poruchy menopauzy. Kromě toho jód a tryptofan v ústřičkách vám pomohou pěstovat krásné černé vlasy.

 

6. Zlepšit imunitu

Po jídle ústřice peptid, bude syntéza glutathion v těle, odstranit tělo aktivního kyslíku, zlepšit imunitu, inhibovat stárnutí. Mezitím vede Arsenite nejen k inhibici stárnutí buněk, ale také k podpoře metabolismu.


Balíček a doprava


Oyster Peptide

Obraz společnosti


Oyster Peptide manufacturer

Oyster Peptide supplier

Xi'an Fengzu Biologické Technology Co, Ltd je jedním z profesionálních Čína Čína dodavatele nejlepší ústřice peptid prášek, doplňky ústřice peptid výrobci, pro všechny, co potřebujete nejlepší, cena, organické, 100% čisté, příroda, a GMP továrna dodavatel Číny nejlepší prášek ústřice peptid, doplňky ústřice peptid, neváhejte nás kontaktovat. A vítejte na velkoobchodní a velkoobchodní množství dodávek porcelánu nejlepší prášek z ústřice, doplňuje ústřičný peptid od nás.

Dotaz