Banner
Domů > produkty >> Monomer

Hirudin Leech

Hirudin Leech
Seznam produktů FZBIOTECH
Chat teď

Podrobnosti o produktu

Základní informace

jméno výrobku

Hirudin Leech

Jiné jméno

Hirudinový prášek

Specifikace

98%

Vzhled

Bílý nebo nažloutlý prášek

Molekulární vzorec

C66H93N13O25

Molekulární váha

1468.52

Č. CAS

113274-56-9

Velikost částic

100% pass 80 mesh

Standard

USP nebo EP

Certifikace

ISO, Halal, FDA

Dodavatel

FZBIOTECH

Vzorek

Nabídka

Strukturální vzorec

StructuralFormula.jpg


Úvod

Hirudinová pijavice je polypeptid, který se nachází ve slinných žlázách pijavice Hirudo medicalis, a patří mezi nejúčinnější z přírodních inhibitorů trombinu.

Výhody

1 Hirudin je přirozeně se vyskytující peptid ve slinných žlázách léčivých pijavic (Hirudo medicais), který má antikoagulační vlastnosti v krvi.


2 Podobně jako u antitrombinu III je antikoagulační aktivita hirudinu založena na jeho schopnosti inhibovat prokoagulační aktivitu trombinu. Je to nejúčinnější přírodní inhibitor trombinu. Na rozdíl od antitrombinu III se hirudin váže a inhibuje pouze aktivitu trombinových forem se specifickou aktivitou proti fibrinogenu.


3. Hirudin zabraňuje nebo rozpouští tvorbu sraženin a trombů (tj. Má trombolytickou aktivitu) a má terapeutickou hodnotu při poruchách koagulace krve, při léčbě kožních hematomů a povrchových křečových žil, buď jako injekční nebo topický aplikační krém. V některých aspektech má výhody oproti běžně používaným antikoagulancím a trombolytikům, jako je heparin, protože neinterferuje s biologickou aktivitou jiných proteinů v séru a může také působit na komplexovaný trombin.


Dotaz