Banner
Domů > produkty >> Produkt nootropics

5-Hydroxytryptofanový extrakt

5-Hydroxytryptofanový extrakt
Seznam produktů FZBIOTECH
Chat teď

Podrobnosti o produktu

5-Hydroxytryptofan extrahovaný z Griffonia Seed fazole africké původní révy. V africké lidové medicíně je Griffonia Seed považována za afrodiziakum, antibiotikum a lék používaný k léčbě průjmu, zvracení a bolesti žaludku. Nedávné studie ukázaly, že semena Griffonia mohou zvýšit hladinu serotoninu v mozku. 5-HTP je důležitý při regulaci chemických procesů mozku&# 39 a zvláště hraje důležitou roli v oblastech deprese, nespavosti a poruch příjmu potravy. Teoreticky mohou semena Griffinia zvýšit hladinu serotoninu, snížit depresi a nespavost.


Základní informace

jméno výrobku

5-Hydroxytryptofanový extrakt

Jiné jméno

5-HTP, 5-hydroxytryptofan

Botanický zdroj

Semeno Griffonia simplicifolia

Vzhled

Žlutavě bílý prášek

Molekulární vzorec

C11H12N2O3

Molekulární váha

220.225

Č. CAS

56-69-9

Specifikace

98%

Standard

EP nebo USP

Certifikace

ISO, Halal, FDA

Vzorek

Nabídka zdarma

Školní známka

Lékařské a potravinářské

Strukturní vzorec

5-HTP.png


Výhody

1. Klinické studie ukázaly, že 5-htp je bezpečný a přirozený způsob, jak zvýšit hladinu serotoninu v mozku. Bylo prokázáno, že výsledky, které jsou výsledkem použití 5-HTP, jsou stejné nebo lepší než u standardních syntetických léků používaných k léčbě syndromu nedostatku serotoninu.


2,5 htp poskytuje nejrychlejší, nejúčinnější a nejkonzistentnější výsledky léčby nespavosti. Je to efektivní alternativní způsob bezpečného a přirozeného řešení problémů se spánkem ve srovnání s jinými léky na spaní. Zlepšuje kvalitu spánku. Ještě důležitější je, že klinické studie ukázaly, že jej lze použít také k léčbě poruch spánku kromě nespavosti.


3. Může významně zvýšit REM spánek (obvykle asi o 25%), zatímco zvyšuje hluboký spánek ve fázích 3 a 4 bez zvýšení celkové doby spánku zkrácením času, který strávíte ve spánkových fázích 1 a 2. V některých aspektech je fáze spánku nejméně důležitá fáze cyklu. Čím vyšší dávka, tím více času na REM.


4. Uspokojení a omlazení spánku změnou rovnováhy spánkového cyklu. Lidé, kteří užívají 5-HTP, se cítí plní energie, plně odpočatí a připraveni čelit výzvám. Jsme plní fyzické a duševní energie ráno, když spíme hlouběji a sníme efektivněji.


Hot Tags: 5-hydroxytryptofanový extrakt, Čína, výrobci, dodavatelé, velkoobchod, cena, nejlepší, hromadné, na prodej

Dotaz

You Might Also Like