Banner
Domů > produkty >> Rostlinný olej >> Esenciální olej

Citronella esenciální olej použití Čistý citronelový olej

Čistý citronelový olej
Specifikace: 25% citronellol,38% citronellal
Ukázka: 20ML nabídka zdarma
Certifikace: ISO, Halal, FDA
Výhoda: Volný vzorek, standard GMP, profesionální výrobce
FZBIOTECH Olej Seznam
Chat teď

Podrobnosti o produktu

Po staletí, Pure Citronella olej byl přírodní léčivý prostředek a složky potravin v Číně, Srí Lanka, a Indonésie. Tradičně se používá jako příchuť v kulinářských aplikacích, uklidňující činidlo pro bolest, infekce, vyrážky a záněty, netoxické činidlo odpuzující hmyz, přírodní a voňavé čisticí prostředek pro domácnost a přísada do parfumerie, mýdla, detergentů, vonných svíček a kosmetických přípravků. Citronella olej i nadále oceňují a platí pro jeho čištění, dezinfekci, osvěžení, a deodorizační vlastnosti.


Základní infromace

Název produktu

Čistý citronelový olej

Jiný název

Citronella olej

Specifikace

100% čistě přírodní

Vzhled

Žlutá kapalina

Ukázka

25% citronellol,38% citronellal

Služba OEM

Ano

Extrakční metoda

Parní destilace

Rostlinná část

Listy a květiny

Původu

Čína

Certifikace

ISO, Halal, FDA

Dodavatel

FZIBOTECH

Třídy

Potraviny a kosmetika

Čistý citronelový olej se získává z listů a stonků různých druhů Cymbopogon (citronová tráva). To je široce používán jako zdroj parfémů chemických látek, jako je citronellal, citronellol a geraniol, které jsou široce používány ve svíčkách, mýdlo a kadidlo, kosmetika, parfémy a kondiment průmyslu po celém světě.


Funkce

Čistý citronelový olej je často ignorován jako aromaterapeutický olej. Citronella má oteplovací a aktivační vlastnosti na biologické úrovni. Citronella éterický olej má posilující účinek na náladu. Má změkčující účinek na pokožku a také pomáhá eliminovat nadměrné pot-dělat to velmi užitečné pro použití na nohou. Má baktericidní, antiseptické, deodorizační a insekticidní vlastnosti.


Antiseptický a dezinfekční prostředek

Citronella se používá při výrobě citronelového oleje, který se používá v mýdlech, svíčkách proti hmyzu, sprejích a repelentech proti komárům v aromaterapii a je široce známý v Indonésii.


Kromě výroby tuků se čistý citronelový olej používá také v kulinářských aplikacích, jako je čaj. Tento olej se používá externě jako repelent proti hmyzu. Tento olej se používá k úlevě od migrény, bolesti hlavy a revmatismu. Může být použit jako konzervační prostředek a dezinfikuje kuchyňské linky a prkénka. Když se šíří po celé místnosti, zápach vyhání hmyz a chyby. Jeho antiseptické vlastnosti jsou ideální pro boj s chřipkou a nachlazením.


Používá

1.Rozptýlit 3 kapky citronelového oleje v difuzoru.

2.Diffuse směs skládající se z 2 kapky každý levandule, Citronella, a máta peprná éterické oleje pro zvýšení oběhu a snížení stresu a úzkosti.

3.Můžete přidat 1-2 kapky citronelového oleje do pravidelného mírného čisticího nebo sprchového gelu. Při ochraně pleti před sluncem zlepšuje pleť a činí pleť mladší a hladší.

4. Pro šampon, který může eliminovat přebytečný olej, houby , lupy a infekce a eliminovat uzliny, přidejte 2 kapky citronelového oleje do šamponu.


Zkušební protokol

COA of Citronella Oil

Vývojový diagram

Citronella Oil.jpg

FZBIOTECH Package

Citronella Oil Price.jpg

Dotaz

You Might Also Like