Banner
Domů > produkty >> Rostlinný olej >> Esenciální olej

Citronella esenciální olej použití Čistý citronella olej

Čistý citronella olej
Seznam ropných produktů FZBIOTECH
Chat teď

Podrobnosti o produktu

Základní informace

jméno výrobku

Čistý citronella olej

Jiné jméno

Citronella Oil

Specifikace

100% Pure Natural

Vzhled

Žlutá kapalina

Vzorek

25% citronellol, 38% citronellal

OEM Service

Ano

Metoda extrakce

Destilace parou

Část rostliny

Listy a květina

Původ

Čína

Certifikace

ISO, Halal, FDA

Dodavatel

FZIBOTECH

Školní známka

Jídlo a kosmetika


Čistý citronellový olej se získává z listů a stonků různých druhů Cymbopogonu (citronová tráva). Široce se používá jako zdroj parfémových chemikálií, jako je citronellal, citronellol a geraniol, které se široce používají ve svíčkách, mýdle a kadidlo, kosmetice , průmysl parfémů a koření po celém světě.


Funkce

Citronellový olej je často ignorován jako aromaterapeutický olej. Citronella má oteplovací a aktivační vlastnosti na biologické úrovni. Esenciální olej citronely má povzbuzující účinek na náladu. Má změkčující účinek na pokožku a také pomáhá eliminovat nadměrný pot, což je velmi užitečné pro použití na nohou. Má baktericidní, antiseptické, deodorační a insekticidní vlastnosti.


Antiseptický& Dezinfekční prostředek

Citronella se používá při výrobě citronelového oleje, který se používá v mýdlech, hmyzích svíčkách, sprejích a repelentech proti komárům v aromaterapii a je v Indonésii všeobecně znám.


Kromě produkce tuků se citronelský olej používá také v kulinářských aplikacích, například v čaji. Tento olej se používá externě jako odpuzovač hmyzu. Tento olej se používá k úlevě od migrény, bolesti hlavy a revmatismu. Může být použit jako konzervační prostředek a dezinfikuje kuchyňské pulty a krájecí desky. Když se&# 39 šíří po místnosti, zápach vytlačí hmyz a chyby. Jeho antiseptické vlastnosti jsou ideální pro boj proti chřipce a nachlazení.


Použití

1 Difuzní 3 kapky oleje Citronella v difuzoru.

2. Difúzní směs sestávající z 2 kapek každého z éterických olejů Lavender, Citronella a Peppermint, aby se zlepšil oběh a snížil stres a úzkost.

3. Do pravidelného jemného čisticího nebo sprchového gelu můžete přidat 1-2 kapky oleje Citronella. Zatímco chrání pleť před sluncem, zlepšuje pleť a činí pleť mladší a jemnější.

4. Pro šampon, který dokáže odstranit přebytečný olej, houby, lupy a infekce a odstranit uzliny, přidejte do šamponu 2 kapky oleje Citronella.


Protokol o zkoušcečistého oleje Citronella

COA of Citronella Oil

Vývojový diagram

Citronella Oil.jpg

FZBIOTECH Package

Citronella Oil Price.jpg

Dotaz