Banner
Domů > produkty >> Rostlinný olej >> Esenciální olej

silice šalvěj Clary Šalvěj éterický olej

Clary Šalvěj éterický olej
Specifikace: 100% Pure Natural
Ukázka: 20ML nabídka zdarma
Certifikace: ISO, Halal, FDA
Výhoda: Volný vzorek, standard GMP, profesionální výrobce
FZBIOTECH Olej Seznam
Chat teď

Podrobnosti o produktu

Šalvěj Clary je kvetoucí bylina. Clary šalvěj éterický olej extrahovaný z listů a pupenů rostliny má čistou, osvěžující vůni, kterou můžete použít jako balzám na kůži nebo jemně vdechnout jako součást aromaterapie. V lékařských aplikacích je známo, že řeší problémy související s estrogeny, jako jsou stížnosti na nervozitu a negativní emoce, čímž si vysloužil další přezdívku: "Ženský olej".


Základní infromace

Název produktu

Clary Šalvěj éterický olej

Jiný název

Clary šalvěj olej

Specifikace

100% čistě přírodní

Vzhled

Světle žlutá kapalina

Ukázka

20ML nabídka zdarma

Služba OEM

Ano

Extrakční metoda

Parní destilace

Rostlinná část

Listy a květiny

Původu

Čína

Certifikace

ISO, Halal, FDA

Dodavatel

FZBIOTECH (FZBIOTECH)

Třídy

Potraviny a kosmetika


Funkce

Esenciální olej Clary Sage může uvolnit své tělo i mysl. Vyhněte se alkoholu při pití alkoholu, protože to může zveličit účinek alkoholu. Je to netoxický, nealergenní olej, ale může způsobit bolesti hlavy při použití ve velkých dávkách a je třeba se vyhnout během těhotenství.


Terapeutické vlastnosti clary šalvějového oleje jsou antikonvulzivní, antidepresivní, antiseptické, afrodiziakum,

antispasmodic, baktericidní, karminativní, stahující, trávicí, emmenagogue, euforický, deodorant, sedativní, hypotenzní, děložní, břišní a nervový tonikum.


Používá

1.Pro difuzor směs, která je obohacena o další náladu-zlepšení éterických olejů, kombinovat 3 kapky Clary Sage éterický olej, 2 kapky Ginger esenciální olej, 1 kapka Bergamot esenciální olej, a 2 kapky Orange esenciální olej.

2.To narkotický hydratační zmírnit zarudnutí a zánět, zatímco uklidňující bolavé svaly, mix 1-3 kapky Clary Sage Oil do pravidelného krému na obličej nebo tělové mléko před masírovat to palců

3. Pro protizánětlivé a antimikrobiální masážní pokožky hlavy směs, která řeší lupy, zřeďte 1 polévková lžíce 5 nebo 6 kapek šalvějového esenciálního oleje. Jemně zahřejte kokosový olej. Před sprchováním vmasírujte tuto směs do pokožky hlavy, namočte ji po dobu 30 minut a poté ji umyjte běžným šamponem.

4. Pro masážní směs, která zmírňuje bolest a křeče, zřeďte 5 kapek esenciálního oleje Clary Sage a 5 kapek jojobového oleje a masírujte do postižené oblasti.


Vývojový diagram Clary Sage Oil

Clary Sage Oil.jpg

FZBIOTECH Package

Clary Sage Oil Price.jpg


Dotaz

Mohlo by se Vám také líbit