Banner
Domů > produkty >> API

Doramektinový prášek

Doramektinový prášek
Specifikace: 99%
Č. CAS: 117704-25-3
Standardní: USP nebo EP
Certifikáty: ISO, Halal, FDA
Výhoda: Vzorek zdarma, GMP Standard, profesionální výrobce
Seznam produktů FZBIOTECH
Chat teď

Podrobnosti o produktu

Základní informace

jméno výrobku

Doramektinový prášek

Jiné jméno

25-CYKLOHEXYL-5-O-DEMETHYL-25-DE (1 - METHYLPROPYL) AVERMECTIN; VETRANAL; Doromectin; A 25-Cyklohexyl-avermektin B 1; 25-Cyklohexyl-5-O-demethyl -25-de (1 - methylpropyl) avermektin A 1 A; Dectoma; UK-67994

Specifikace

99%

Vzhled

bílý prášek

Molekulární vzorec

C50H74O14

Molekulární váha

899.11

Č. CAS

117704-25-3

EINECS Č.

1308068-626-2

Standard

USP nebo EP

Certifikace

ISO, Halal, FDA

Dodavatel

FZBIOTECH

Vzorek

Nabídka zdarma

Strukturální vzorec

Doramectin powder


Úvod

Ve srovnání s jinými komerčně dostupnými přípravky s ivermektinem je doramektin novou generací antiparazitických léčiv. Má širší rozsah antiparazitik, lepší účinky a může zabránit parazitům po delší dobu. Je to nejlepší a nejslibnější antiparazitární léčivo pro veterináře. ve světě.

Jako pesticid může doramektinový prášek zabíjet všechny vnitřní a vnější parazity a je také účinný proti hlísticím a členovcům. V současné době mezi běžně používané insekticidy v čínském průmyslu prasat patří: parazitární léky: albendazol, levamisol, trichlorfon, Vietnam, hygromycin , ivermektin, avermektin. Vnější parazitární léčiva: trichlorfon, dimethazin, diazinon, permethrinová léčiva, avermektin, ivermektin.


Použití

Doramectin se používá k léčbě nematodových a roztočových ektopických parazitárních nemocí a jiných nemocí hospodářských zvířat. Kvaší se rekombinantními kmeny Streptomyces avermitilis (Streptomyces avermitilis). Hlavním rozdílem od ivermektinu je to, že C 25 je cyklohexylová substituce. nový typ širokospektrálního antiparazitika, který je účinný proti gastrointestinálním nematodům, plicním nematodům, Eugleně, vši, klíšťatům, roztočům a ranám a proti vnitřním a vnějším parazitům, zejména proti určitým nematodům (strongyloidy) a členovcům, ale nikoli pro tasemnice, motolice a protozoa.Jeho mechanismus účinku je zvýšit uvolňování γ-aminobutyrové kyseliny (GABA) červů' tím zabránit přenosu nervových signálů a tím způsobit ztrátu schopnosti svalových buněk kontrakt, což má za následek smrt parazitů. Neurotransmiterem periferního nervu savců je acetylcholin, který není ovlivněn doramektinem, nemůže snadno procházet krevním mozkem bariéra, má minimální poškození centrálního nervového systému a je bezpečný pro dobytek.


Protokol o zkoušce prášek moramectinu

COA of Doramectin


Hot Tags: doramektinový prášek, Čína, výrobci, dodavatelé, velkoobchod, cena, nejlepší, volně ložené, na prodej

Dotaz

You Might Also Like