Banner
Domů > produkty >> API

Dětský prášek

Dětský prášek
Seznam produktů FZBIOTECH
Chat teď

Podrobnosti o produktu

Základní informace

jméno výrobku

Dětský prášek

Jiné jméno

Dětská

Specifikace

99%

Vzhled

Bílý prášek

Molekulární vzorec

C6H14N2O2

Molekulární váha

146.19

Č. CAS

76144-81-5

EINECS Č.

682-135-0

Standard

USP nebo EP

Certifikace

ISO, Halal, FDA

Dodavatel

FZBIOTECH

Vzorek

Nabídka zdarma

Strukturální vzorec

76144-81-5.png


Úvod

Meldonium (INN) je droga s omezeným trhem, kterou vyvinul Ivars Kalvi z lotyšského institutu organické syntézy (SSSR) v 1970. Vyrábí jej hlavně lotyšský Grindeks a několik obecných výrobců. Distribuuje se jako antiischemická droga ve východoevropských zemích.


Byl zařazen do seznamu Světové antidopingové agentury (WADA) látek, které sportovci zakázali od ledna 1 ul., 2016. Nicméně, tam je diskuse ohledně jeho použití jako zesilovač atletického výkonu. Jak všichni víme, někteří sportovci používali to dříve, než to bylo zakázáno. V současné době ve Spojených státech nejsou žádné plány.


Použití

Může být použit k léčbě ischemické choroby srdeční. Někdy tyto srdeční problémy mohou vést k ischemii, to znamená, že příliš málo krve proudí do vnitřních orgánů (zejména do srdce). Pomáhá to zvýšit průtok krve a zvýšit průtok kyslíku v těle, protože lék je věřil rozšířit tepny. Bylo také zjištěno, že jeho indukce zahrnuje antikonvulzivní a antihypnotické účinky a2-adrenergních receptorů a mechanismů závislých na oxidu dusnatém. V souhrnu to naznačuje, že melendon podávaný v akutní dávce může být prospěšný při léčbě záchvatů a alkoholismu. Používá se také pro mozkovou ischémii, oční ischemický syndrom a další oční choroby způsobené poruchami v arteriální cirkulaci. Může také mít určitý účinek na snížení závažnosti abstinenčních příznaků způsobených ukončením dlouhodobého pití.


Dotaz

You Might Also Like