Banner
Domů > produkty >> API

Prokainový prášek

Prokainový prášek
Chat teď

Podrobnosti o produktu

Základní informace

jméno výrobku

Prokainový prášek

Jiné jméno

Prokain

Specifikace

99%

Vzhled

Bělavý krystalický prášek

Molekulární vzorec

C13H20N2O2

Molekulární váha

236.31

Č. CAS

59-46-1

EINECS Č.

200-426-9

Standard

USP nebo EP

Certifikace

ISO, Halal, FDA

Dodavatel

FZBIOTECH

Vzorek

Nabídka zdarma

Strukturální vzorec

procaine hcl.png


Úvod

Kvůli prevalenci obchodního názvu Novocin se prokain v některých oblastech často nazývá novokain. Používá se hlavně jako blokátor sodíkových kanálů. V dnešní době se v některých zemích používá k léčbě sympatických, protizánětlivých, zvýšených perfuzí a účinků zvyšujících náladu.


To bylo nejprve syntetizováno v 1905, krátce po Amikaine.It byl vynalezen německým chemikem Alfredem Einhornem (Alfred Einhorn), obchodní název chemikálie je Novocine, od latinského nov- (což znamená" new" new" new" quot;) a -caine, který se používá jako běžný název pro alkaloidy, je jako anestetikum. Byl zaveden pro lékařské použití chirurgem Heinrichem Braunem. Před objevením amikainu a prokainu byl kokain nejčastěji používaným lokálním anestetikem. potřeba] Einhorn doufá, že použije své nové nálezy k amputaci, ale lékaři dávají přednost všeobecné anestézii. Zubaři to však považovali za velmi užitečné.


Nepříznivé účinky
Aplikace prokainu vede ke snížení neuronální aktivity. Deprese může způsobit alergie na nervový systém, což způsobuje neklid a vibrace, což má za následek mírné až těžké křeče. Studie na zvířatech ukázaly, že jejich použití vede ke zvýšeným hladinám dopaminu a serotoninu v mozku. . Vzhledem k rozdílné toleranci jednotlivých dávek' mohou nastat jiné problémy. Excitace v centrálním nervovém systému může způsobit nervové napětí a závratě. Pokud užijete příliš mnoho léku, může způsobit selhání dýchacích cest. Může také způsobit oslabení srdečního svalu, což vede k zástavě srdce.


Dotaz