Banner
Domů > produkty >> API

Prášek askorbátu sodného

Prášek askorbátu sodného
Seznam produktů FZBIOTECH
Chat teď

Podrobnosti o produktu

Prášek askolátu sodný je důležitým nutričním stimulátorem a antioxidační konzervační látkou v potravinářském průmyslu, který dokáže udržet barvu, přirozenou chuť jídla a prodloužit trvanlivost. Používá se hlavně pro masné výrobky, mléčné výrobky, nápoje, konzervované potraviny atd.


Základní informace 

Název produktu

Prášek askorbátu sodného

Jiný název

Askobate vápenatý / asskolát sodný

Specifikace

99%

Vzhled

Bílý krystalický prášek

Molekulární vzorec

C6H7NaO6

Molekulová hmotnost

198.11

ČÍSLO CAS.

134-03-2

ČÍSLO EINECS

205-126-1

Standardní

USP nebo EP

Certifikace

ISO, Halal, FDA

Dodavatel

FZBIOTECH (FZBIOTECH)

Ukázka

Nabídka zdarma

Strukturální vzorec

Sodium Ascorbate.png


Použít
Hodnota E askorbátu sodného je E301 jako potravinářská přídatná látka a používá se jako regulátor antioxidantů a kyselosti. Může zvrátit vývoj aterosklerotického onemocnění a pomoci předcházet infarktu. Kromě toho, to také hraje důležitou roli při odstraňování chronických a akutních infekcí. Navíc je považován za protinádorové činidlo. Askobad sodný vyvolává cytotoxické účinky v řadě maligních buněčných linií, včetně melanomových buněk, které jsou obzvláště citlivé.


Vedlejší účinky
Při použití askorbátu sodného, zejména injekce v kapalné formě, časté nežádoucí účinky, které přetrvávají nebo se stanou problematické patří pálení, brnění, bolest nebo otok v místě vpichu. Závažné alergické reakce zahrnují vyrážku; svědění; potíže s dýcháním; spalničky; tlak na hrudi; otok úst, obličeje, rtů nebo jazyka; bolest kostí;svalová slabost;závažný nebo přetrvávající průjem;změny v duševní nebo náladě.Hot Tags: askolát sodný prášek, Čína, výrobci, dodavatelé, velkoobchod, cena, nejlepší, hromadné, na prodej

Dotaz

You Might Also Like