banneer
Domů > produkty >> API

Ascorbát sodný

Ascorbát sodný
Chat teď

Podrobnosti o produktu

Základní informace o askorbátu sodném
Název výrobku: Vitamin C askorbát vápenatý / askorbát sodný
Aktivní složky: sodná sůl kyseliny L-askorbové
Specifikace: 99%
Zkušební metoda: HPLC
Vzhled: Bílý krystalický prášek
MF: C6H7NaO6
CAS: 134-03-2
EINECS: 205-126-1
Dodavatel: FZBIOTECH
Strukturní vzorec:
Ascorbát sodný.png

Stručná představení askorbátu sodného
Ascorbát sodný je důležitým nutritionfortifier, antioxidačním konzervačním prostředkem v potravinářském průmyslu, který může udržovat barvu potravin, přírodní aroma, prodloužit životnost. Používá se hlavně pro masné výrobky, mléčné výrobky, nápoje, konzervy apod.

Použití askorbátu sodného
Jako potravinářská přídatná látka má E-číslo E301 a používá se jako antioxidant a regulátor kyselosti. Asporbát sodný může zvrátit vývoj aterosklerotického onemocnění, pomáhá při prevenci infarktu. Navíc askorbát sodný hraje významnou roli při eliminaci chronických a akutních infekcí. Navíc se považuje za protinádorovou látku. Ascorbát sodný produkuje cytotoxický účinek v řadě maligních buněčných linií, které zahrnují melanomové buňky, které jsou obzvláště náchylné.

Nežádoucí účinky askorbátu sodného
Běžné nežádoucí účinky, které přetrvávají nebo se stávají obtížnými při užívání askorbátu sodného, zejména v kapalné formě jako injekce, zahrnují spálení, bolest, otoky v místě vpichu. Mezi těžké alergické reakce patří vyrážka; svědění; těžké dýchání; kopřivka; těsnost v hrudi; otoky úst, tváře, rtů nebo jazyka; bolest kostí; svalová slabost; těžké nebo přetrvávající průjem; duševní změny nebo změny nálady.


Balíček a doručení

Curcumin.jpg

Curcumin.jpg


Obrázek společnosti

Curcumin.jpg

Curcumin.jpg

Dotaz

[[ImgSrc-MobileToPC_M_JS]]