Banner
Domů > produkty >> Rostlinný olej >> Esenciální olej

eukalyptová silice používá Čistý eukalyptový olej

Čistý eukalyptový olej
FZBIOTECH Eukalyptový olej
Chat teď

Podrobnosti o produktu

Základní informace

jméno výrobku

Čistý eukalyptový olej

Jiné jméno

Eukalyptový olej

Specifikace

100% Pure Natural

Vzhled

Bezbarvá až světle žlutá kapalina

Vzorek

20 Nabídka zdarma ML

OEM Service

Ano

Extrakční metoda

Destilace parou

Část rostliny

List

Původ

Čína, Indie

Certifikace

ISO, Halal, FDA

Dodavatel

FZIBOTECH

Školní známka

Jídlo a kosmetika

Ačkoli eukalyptový éterický olej má většinu vlastností typického těkavého oleje, není příliš oblíbený jako aromaterapeutický olej, protože o nedávných staletích bylo o něm známo jen málo, než o starodávnější aromaterapeutické látky. Četné přínosy eukalyptového oleje na zdraví přitahují pozornost celého světa a povzbudily mnoho zkoumání jeho použití v aromaterapii i v konvenční medicíně.

Tento eukalyptový olej se získává z čerstvých listů vysokého, stálezeleného eukalyptu. Strom, vědecky klasifikovaný jako Eucalyptus Globulus, je také známý jako strom horečky, strom modré gumy nebo stromovité kůry, podle toho, kde se nachází na světě.


Výhody

Eukalyptový éterický olej je známý svou schopností redukovat nebo eliminovat škodlivé bakterie na povrchu a ve vzduchu a infekce při kontaktu.

Je známo, že chladicí vůně éterického oleje Eukalyptus uvolňuje duševní vyčerpání tím, že zvyšuje krevní oběh v mozku, čímž stimuluje mysl z pomalého pohybu a omlazuje ducha.

3. Eukalyptový olej účinně odstraňuje mastnotu a špínu, což z něj činí vynikající čisticí prostředek do kuchyně.

4. Jako přírodní insekticid je dokonce známo, že má schopnost odstranit vši.

5. Analgetické a protizánětlivé vlastnosti eukalyptového éterického oleje přidané do teplých koupelů pomáhají omladit ztuhlé a bolestivé svaly.


Použití

1. Několik kapek tohoto osvěžujícího oleje umístěného v ruce při sprchování lze vdechnout, aby se podpořil pocit vitality.

2. Pro úlevu od přetížení smíchejte několik kapek v parní misce s horkou vodou a nakloňte se nad ní, abyste inhalovali aromatické páry s ručníkem přehozeným přes hlavu a misku na několik minut.

3. Stimulační vlastnosti éterického oleje Eucalyptus Essential Oil, zředěné nosným olejem a používané lokálně ve zvlhčovači nebo ve směsném masážním oleji, mohou pomoci oživit pokožku a unavené svaly.

4. Tento zředěný vodou může osvěžit místnost a odstranit pachy těla uvězněné v botách a sportovním vybavení.

Eucaplytus-oil-80%-GC

FZBIOTECH Package

Eucalyptus Oil price.jpg


Dotaz