Banner
Domů > produkty >> Monomer

Rotundine

Rotundine
Seznam produktů FZBIOTECH
Chat teď

Podrobnosti o produktu

Základní informace

jméno výrobku

Rotundine

Jiné jméno

Tetrahydropalmatin, extrakt z corydalis yanhusuo

Specifikace

98%

Vzhled

Bílý prášek

Molekulární vzorec

C 21 H 25 NE 4

Molekulární váha

355.43

Č. CAS

10097-84-4

EINECS Č.

1592732-453-0

Standard

USP nebo EP

Certifikace

ISO, Halal, FDA

Dodavatel

FZBIOTECH

Vzorek

Nabídka

Strukturální vzorec

Rotundine Powder.png


Rotundin je druh organického alkaloidu s analgetickou aktivitou extrahovanou z tradiční čínské léčivé rostliny zvané Corydalis rhizoma. Používá se v mnoha zemích jako alternativa k anxiolytickým a sedativním lékům skupiny benzodiazepinů a analgetik, jako jsou opiáty.


Výhody

1 Rotundin má ochranný účinek na poškození jater vyvolané chloridem uhličitým u myší.

2. S analgézií a sedativně-hypnotickou aktivitou může potlačit chtonickou přetrvávající bolest a tupou bolest splanchny.

3 Rotundin má účinek na podporu krevního oběhu, aby se odstranila krevní stáza, a na podporu oběhu qi pro zmírnění bolesti.

4 Rotundin se často používá k hypochondriální bolesti v důsledku stagnace jater-qi, bolesti břicha v důsledku stagnace žaludku-qi, herniální bolesti.


aplikace

1. Rotundin má za následek podporu krevního oběhu k odstranění krevních stáz a podporu oběhu plynu k úlevě od bolesti

2 Rotundin se často používá k hypochondriální bolesti v důsledku stagnace jaterního plynu, bolesti břicha v důsledku stagnace žaludečního plynu, herniální bolesti.

3. Tetrahydropalmatin / rotundin má analgezii a sedativně-hypnotickou aktivitu, může potlačit chronickou přetrvávající bolest a tupou bolest splanchny. Účinkem je podpora krevního oběhu k odstranění krevních stáz a podpora oběhu qi k úlevě od bolesti.

4 Rotundin se často používá k hypochondriální bolesti v důsledku stagnace jater-qi, bolesti břicha v důsledku stagnace žaludku-qi, herniální bolesti. Tetrahydropalmatin má ochranný účinek na poškození jater vyvolané chloridem uhličitým u myší.


Dotaz