Banner
Domů > produkty >> Produkt nootropics

Sunifiram nootropní

Sunifiram nootropní
Seznam produktů FZBIOTECH
Chat teď

Podrobnosti o produktu

SunifiramNootropic je lék na výzkumné ampule, který je mezi vědci stále populárnější. Jako lék na ampule zlepšuje schopnost glutamátového receptoru AMPA. Funguje tak, že stimuluje proudy AMPA receptoru, což zlepšuje signál glutamátu. To je považováno za hlavní způsob působení, má také další využití.


Základní informace

jméno výrobku

Sunifiram nootropní

Jiné jméno

DM-235

Specifikace

99%

Vzhled

Bílý prášek

Molekulární vzorec

C14H18N2O2

Molekulární váha

246.30492

Č. CAS

314728-85-3

EINECS Č.

1312995-182-4

Standard

EP nebo USP

Certifikace

ISO, Halal, FDA

Typ

Nootropní API

Školní známka

Lékařský

Strukturní vzorec

Sunifiram.png


Vedlejší účinky a výhody

V klinických studiích se zvýšila aktivita receptoru AMPA u pacientů, kteří dostávali antagonisty AMPA NBQX a Sunifiram. Hlavní funkce AMPA receptoru pro to, kolik glutamátu se produkuje v mozku.


Glutamát se významně podílí na metabolismu mozku a synaptické plasticitě. To vážně poškodí vaše kognitivní schopnosti, pokud lidé nemají glutamát, což může vést ke snížení pozornosti, špatné schopnosti naučit se informace a špatné zapamatování.


Může pomoci zvrátit tuto situaci zlepšením hladin glutamátu, což zvyšuje výkon vašeho mozku. Zjistíte, že Sunifiram usnadňuje zapamatování informací a osvojení si nových konceptů, zvláště když dlouhodobě provádíte duševní práci.


Stejně jako Piracetam, Pramiracetam, Aniracetam, Oxiracetam a další racemické nootropní látky ovlivňuje také hladinu acetylcholinu v mozku. Studie ukazují, že jeho užívání je cholinergní, což způsobuje uvolňování více tohoto neurotransmiteru.


Dotaz

You Might Also Like