banneer
Domů > produkty >> Monomer

Saponin čaje

Saponin čaje
COA Saponin čaj v prášku
Chat teď

Podrobnosti o produktu

Základní informace o čaj Saponin
Název produktu: čaj Saponin/Tea Seed Extract/Camellia Seed Extract
Latinský název: Camellia oleifera Abel
Původní rostlina: osivo
Specifikace: 60 %, 90 %
Vzhled: Bílá a světle bílý prášek
Molekulová hmotnost: 200-1200
Molekulární vzorec: C57H90O26
Chemický název: Saponin
CAS-ČÍSLO: 8047-15-2
Dodavatel: FZBIOTECH

Stručné představení Saponin čaj
Čaj Saponin je přírodní-neiontové povrchově aktivní látky. Čaj Saponin je glykosidy, hořké, pikantní, může stimulovat sliznice v nose, aby lidi kýchat. Pure tea saponin je bílý křišťál, snadno absorbovat vlhkost; To ukazuje zřejmé vlastnost kyseliny na Methyl červená, těžko se rozpustí v čistě Methyl alkohol, se nerozpouští v éter, aceton, benzen organického rozpouštědla, snadno se rozpustí v methanolu zředěný, zředěného lihu a Ledová kyselina octová, atd. Přidáte chlorovodíkové kyseliny na rozpuštěné čaj saponin, čaj saponinu zamítavě. Bod tání Tea Saponin je 224° C. Čaj Saponin je dokázal mít funkce snižuje zánět, náběhu/doběhu bolest, anti-wheeping a atd. Světle žlutý jemný prášek je široce používán v produkci čištění látek, vlny, úpletů, lékařství a komodit.

Přínosy čaje Saponin
Vysoce čistý čaj saponin je neiontové povrchové aktivní agent, který má silné pěnění, emulgátor, výdejem a smáčecí účinky. a pěnící účinky není ovlivněna hardwater. Kromě toho to má být, nepropustnost, protizánětlivé, analgetické, protinádorových aktivit, které se používá v lékařství, potravinářský a chemický daliy jako agenti.
1.A dobrou emulzi, rozptyl a majetkem pěnění, což může být široce používán v zemědělství, chemický průmysl, lékařství, stavebních materiálů, potravin a dalších odvětví pro pesticidy, detergenty, emulgátor, diuretika a pěnicí činidla.
2. s nepropustnost, protizánětlivé, analgetické, protinádorové aktivity.
3 může být také použit jako přírodní pesticidy v zemědělství.


Balíček & dodávky

Curcumin.jpg

Curcumin.jpg


Firemní Image

Curcumin.jpg

Curcumin.jpg

Dotaz

[[ImgSrc-MobileToPC_M_JS]]