banneer
Domů > produkty >> API

Superoxid dismutázy

Superoxid dismutázy
Chat teď

Podrobnosti o produktu

Základní informace o superoxid dismutázy
Název produktu: Superoxid dismutázy
Jiný název: SOD
Vzhled: Bílé nebo světle modré krystalický prášek
Enzymové aktivity: 1000U/mg-8000U/mg
Číslo ES: 1.15.1.1
Obsah bílkovin: 85 %
CAS-číslo: 9054-89-1
EINECS: 232-943-0
Dodavatel: FZBIOTECH

Stručné představení Superoxiddismutázy
Superoxid dismutázy (SOD, EC 1.15.1.1) je enzym, který střídavě katalyzuje Dismutace (nebo dělení) superoxid (O2) radikální do obyčejné molekulárního kyslíku (O2) nebo peroxid vodíku (H2O2). Superoxid vzniká jako vedlejší produkt metabolismu kyslíku a pokud není regulována, způsobuje mnoho typů poškození buněk. Peroxid vodíku je také škodlivý a je snížený jiné enzymy jako jsou kataláza. Tedy SOD je důležitou antioxidační ochranou téměř všechny živé buňky vystavené kyslíku. Jedinou výjimkou je Lactobacillus plantarum a související laktobacily, které používají jiný mechanismus poškození od reaktivní (O2).

Aplikace Superoxiddismutázy
Aktivita
Superoxid dismutázy (SOD) má silné antinflammatory aktivitu. Například SOD je vysoce efektivní experimentální léčba chronického zánětu v kolitida. Léčba SOD generace druhů reaktivní formy kyslíku a oxidační stres snižuje a, tedy, inhibuje aktivaci endotelu a naznačují že modulační faktory, které řídí adhezní molekuly výraz a leukocytů endoteliální interakce. Proto jako jsou antioxidanty mohou být důležité nové terapie pro léčbu zánětlivého onemocnění střev.
Kosmetické využití
Superoxid dismutázy (SOD) může snížit poškození volnými radikály na kůži – například snížit fibróza po záření pro rakovinu prsu. Studie tohoto druhu musí být nahlíženo jako nezávazně, však stejně nebyly odpovídající kontroly v studie, včetně nedostatku randomizace, dvojité zaslepení nebo placebo. Je známo, že Superoxiddismutázy zvrátit fibrózy, snad prostřednictvím reverzi myofibroblastů zpět na fibroblasty.
Komerční zdroje
Superoxiddismutázy (SOD) je komerčně dostupné z hovězí játra, křen, melounu a fermentaci určité bakterie, ačkoli se vyskytuje ve většině živých forem v různých koncentracích. Pro léčebné účely SOD je obvykle aplikován místně. Neexistuje žádný důkaz, že požití nechráněné BLBEC nebo SOD-bohatých potravin může mít žádné fyziologické účinky: jako všechny požití SOD je rozčleněna na aminokyseliny před absorbováním. Však požití SOD váže na bílkoviny pšenice by mohlo zlepšit své terapeutické činnosti, alespoň teoreticky.


Balíček & dodávky

Curcumin.jpg

Curcumin.jpg


Firemní Image

Curcumin.jpg

Curcumin.jpg

Dotaz

[[ImgSrc-MobileToPC_M_JS]]