Banner
Domů > produkty >> API

SOD Superoxid dismutáza

SOD Superoxid dismutáza
Specifikace: 99%
ČÍSLO CAS: 9054-89-1
Standardní: USP nebo EP
Certifikace: ISO, Halal, FDA
Výhoda: Volný vzorek, standard GMP, profesionální výrobce
Seznam produktů FZBIOTECH
Chat teď

Podrobnosti o produktu

SOD Superoxid dismutáza(SOD, EC 1.15.1.1) je enzym, který může střídavě katalyzovat disproporci (nebo distribuci) radikálů superoxidu (O2) na běžný molekulární kyslík (O2) nebo peroxid vodíku (H2O2). Superoxid je vedlejším produktem metabolismu kyslíku,Což může způsobit mnoho typů poškození buněk, pokud pod žádné kontrolované. Peroxid vodíku je také destruktivní a je degradován jinými enzymy (jako je kataláza). Proto, SOD je důležitým antioxidantem téměř ve všech živých buňkách vystavených kyslíku.  Lactobacillus plantarum a související Lactobacillus jsou výjimky, které mají různé mechanismy, aby se zabránilo poškození způsobené reaktivitou (O2).


Základní informace

Název produktu

SOD Superoxid dismutáza

Jiný název

Sod

Specifikace

1000U/mg-8000U/mg

Vzhled

Bílý nebo světle modrý krystalický prášek

ČÍSLO CAS.

9054-89-1

ČÍSLO EINECS

232-943-0

Standardní

USP nebo EP

Certifikace

ISO, Halal, FDA

Dodavatel

FZBIOTECH (FZBIOTECH)

Třídy

Lékařské


Aplikace

Činnosti

Superoxid dismutázy (SOD) má silnou protizánětlivou aktivitu. Například, SOD je vysoce účinná experimentální léčba chronického zánětu kolitidy. SOD může snížit produkci reaktivního kyslíku a oxidačního stresu,Což může inhibovat aktivaci endoteliálních buněk a bylo prokázáno, že regulovat expresi adhezní molekuly a leukocyt-endoteliální interakce faktory. Proto,Tyto antioxidanty mohou být důležité nové léčby zánětlivých onemocnění střev.


Kosmetické

Superoxid dismutázy (SOD) může snížit poškození kůže způsobené volnými radikály. Například, snížit fibrózu po záření rakoviny prsu. Tyto studie však musí být považovány za předběžné, protože ve studii nejsou dostatečné kontroly, včetně nedostatku náhodnosti, dvojité slepoty nebo placeba. Reverzní fibróza možná obrácením myofibroblasts zpět do fibroblastů.


Obchodní

Ačkoli různé koncentrace se nacházejí ve většině forem života,superoxid dismutázy (SOD) se získává hlavně z hovězích jater, křenu, cantaloupe a fermentací některých bakterií. SOD se obvykle injektuje lokálně pro léčebné účely. Neexistují žádné důkazy o tom, že požití nechráněného SOD nebo potraviny obsahují SOD mají nějaký fyziologický účinek: protože všechny požití SOD se rozpadá na aminokyseliny před vstřebáváním. Ale příjem SOD vázán na pšeničný protein může zlepšit jeho terapeutickou aktivitu alespoň teoreticky.Hot Tags: sod superoxid dismutázy, Čína, výrobci, dodavatelé, velkoobchod, cena, nejlepší, hromadné, na prodej

Dotaz

You Might Also Like