Banner
Domů > produkty >> Rostlinný olej >> Esenciální olej

Esenciální olej Geranium využití Geranium éterický olej

Geranium éterický olej
FZBIOTECH Olej Seznam
Chat teď

Podrobnosti o produktu

Již v době starověkých Egypťanů, pelargónieZákladníOlej byl použit v široké škále aplikací, včetně podpory jasné, hladké, sálavé pleti, vyvažování hormonů, zmírnění úzkosti a únavy, a zlepšení nálady. Když byl na konci 17. Tradičně, Geranium éterický olej byl použit jako repelent proti hmyzu a má také chuť potravin, nealkoholických nápojů, a alkoholické nápoje.

Ačkoli tento trvalý keř je původem z Jižní Afriky, geranium rostlina je nyní pěstuje po celém světě, a to ve Střední Americe, Evropě, Kongu, Egyptě, Rusku a Japonsku. Geranium druhy, které se nejčastěji pěstuje pro extrakci sladce vonící éterický olej je Pelargonium graveolens. V závislosti na zemi, ve které pocházejí specifické odrůdy pelargónie, mohou čisté pelargónie vykazovat různé vlastnosti.


Základní infromace

Název produktu

Geranium éterický olej

Jiný název

Pelargónie olej

Specifikace

100% čistě přírodní

Vzhled

Zelenožlutá až jantarově čirá kapalina

Ukázka

20ML nabídka zdarma

Služba OEM

Ano

Extrakční metoda

Parní destilace

Rostlinná část

Listy a květiny

Původu

Čína

Certifikace

ISO, Halal, FDA

Dodavatel

FZIBOTECH

Třídy

Potraviny a kosmetika

Geranium éterický olej je odvozen parní destilací listů Pelargonium graveolens. Se sladkou, povznášející květinovou vůní, která vyvolává pocit relaxace a zvyšuje pocit pohody, geranium olej je pokládaný ke snížení fyzické a psychické zátěže.


Aplikace

Geranium olej může být použit k pomoci při léčbě popálenin, akné, modřiny, řezy, dermatitida, hemoroidy, ekzém, vši, jako repelent proti komárům, vředy, kožní onemocnění, zvětšení prsou, špatný krevní oběh, edma, bolest v krku, PMS, tonzilitida, menopauzální problémy, stres a neuralgie.

Geranium éterický olej je druh esenciálního oleje běžně používané v aromaterapii. Pochází z květů a listů rostliny Pelargonium graveolens, pelanium éterický olej je řekl, aby nabídl řadu zdravotních výhod. Geranium éterický olej obsahuje řadu sloučenin, které jsou považovány za zlepšení zdraví, včetně geraniol a citronellol.


Funkce

1.Hlavní funkcí stahující je vyvolat kontrakce v různých částech těla. V souladu s tím, pelargónie olej dělá dásně, střeva, kůže, svaly, tkáně a cévy ke smlouvě.

2.The silné vlastnosti geranium oleje zabránit bakteriím nebo mikrobům z rozvojových na rány a udržuje vás v bezpečí před rozvojem infekcí.

3.It pomáhá jizvy a další skvrny na kůži zmizí a slábnout.


Vývojový diagram

pure Geranium Oil.jpg

FZBIOTECH Package

natural Geranium Oil.jpg


Dotaz

You Might Also Like