banneer
Domů > produkty >> API

Isotretinoin

Isotretinoin
Chat teď

Podrobnosti o produktu

Základní informace o Isotretinoin
Název produktu: Isotretinoin
Anglický název: Neovitamina
Specifikace: 99%
Vzhled: Žlutý krystalický prášek
Molekulární vzorec: C20H28O2
Molekulová hmotnost: 300,44
Molární hmotnost: 300,44 g / mol
CAS č .: 4759-48-2
Dodavatel: FZBIOTECH
Strukturní vzorec:
isotretinoin.png

Stručné představení isotretinoinu
Izotretinoin, také známý jako 13-cis-retinová kyselina (a označovaný svými dříve známými názvy Accutane nebo Roaccutane), je léčivo primárně užívané k léčbě těžkého akné. Zřídka se také používá k prevenci některých rakovin kůže (karcinom skvamózních buněk) a při léčbě jiných rakovin. Používá se k léčbě ichthyózy harlekýnu, obvykle smrtelné kožní nemoci a lamelární ihtiózy. Je to retinoid, což znamená, že souvisí s vitamínem A a nachází se v malém množství přirozeně v těle. Jeho isomer, tretinoin, je také akné droga.

Použití izotretinoinu
Isotretinoin se používá především pro těžké cystické akné a akné, které neodpovídají na jiné léčby. Mnoho dermatologů také podporuje jeho použití pro léčbu menších stupňů akné, které se projevují rezistentní vůči jiným léčebným postupům nebo které způsobují fyzické nebo psychické jizvení. Isotretinoin není indikován k léčbě předpubertálního akné a nedoporučuje se u dětí mladších 12 let.
To je také trochu účinné pro hidradenitis suppurativa a některé případy těžké akné rosacea. Může se také použít k léčení idiopatické ischýzy, lamelární ithyózy a používá se v případech xeroderma pigmentosum k ulehčení keratóz. Isotretinoin byl používán k léčbě extrémně vzácných onemocnění fibrodysplasia ossificans progressiva. Používá se také k léčbě neuroblastomu, což je forma rakoviny nervů.

Účinky isotretinoinu
Isotretinoin může zastavit růst dlouhých kostí u mladých lidí, kteří stále roste. Předčasné uzavření epifýzy může nastat u lidí s akné, které dostávají doporučené dávky přípravku Accutane.
Je známo, že izotretinoin způsobuje dysfunkci meibomické žlázy, která způsobuje přetrvávající keratokonjunktivitidu sicca (suché oko). Problémy s meibomiálními a slinnými žlázami jsou pravděpodobně způsobeny neselektivní apoptózou buněk exokrinních žláz. Snížení nočního vidění bylo hlášeno, že přetrvává u některých lidí po přerušení léčby izotretinoinem.


Balíček a doručení

Curcumin.jpg

Curcumin.jpg


Obrázek společnosti

Curcumin.jpg

Curcumin.jpg

Dotaz

[[ImgSrc-MobileToPC_M_JS]]