Banner
Domů > produkty >> Rostlinný prášek >> Bylinný rostlinný prášek

Goji berry prášek výhody Goji prášek

Goji prášek
Prášek Goji, který jsme vyrobili, je jedním z nejúčinnějších bylinných rostlinných prášků a pochází z 100% čisté ekologické rostliny. Dobrý vkus, dobrá mobilita, snadné skladování. Společnost FZBIOTECH, výrobce bobulového prášku goji, se věnuje poskytování nejlepší kvality goji prášku do celého světa za nejlepší cenu. Pro dlouhodobou spolupráci je k dispozici bezplatný vzorek.
Seznam produktů FZBIOTECH
Chat teď

Podrobnosti o produktu

Základní informace

Místo původu: Ningxia City, Čína
Část použitých: Ovoce
Vzhled: Oranžová-červená, bez hrudek, žádné viditelné nečistoty
Výrobní postup: AD (horkovzdušné sušení)
Specifikace: 50-400 mesh podle požadavků zákazníka


Úvod

Suroviny prášku Ningxia Goji, které jsou vybrány z naší standardní GAP Goji Farm v Zhongning County, Ningxia Hui Autonomous Region. Vyrábí se z čerstvé šťávy z goji, která udržuje maximální přirozenou výživu a široce se používá jako suroviny pro zdravé potraviny, funkční nápoje, práškové nápoje, složky potravin a také se používá jako důležitá surovina krásy.


Funkce

1. Tento prášek Goji nastavuje imunitu, snižuje hladinu cukru v krvi, snižuje hladinu lipidů, hraje jako proti stárnutí, proti únavě atd .;
Produkt může snižovat cholesterol, předcházet ateroskleróze, zlepšit zrakovou ostrost, zabránit glaukomu, který má také účinky bělení, zvlhčení, péče o pleť a redukci pigmentu.


aplikace

Kosmetika, léčivé a zdravotnické výrobky, produkty zdravé výživy, dětská jídla, tuhé nápoje, mléčné výrobky, vhodné jídlo, nafouknuté jídlo, koření, chinquagenarian food, pekárenské výrobky, svačina, studené nápoje a občerstvení atd.


Goji Powder


Obrázek společnosti


Goji Powder Supplier

Goji Powder Manufacturer

Dotaz

Mohlo by se Vám také líbit