Banner
Domů > produkty >> API

Čistý konopný proteinový prášek

Čistý konopný proteinový prášek
COA práškového konopného proteinu
Chat teď

Podrobnosti o produktu

Základní informace

jméno výrobku

Čistý konopný proteinový prášek

Jiné jméno

Semenný konopný protein

Specifikace

50%, 60%, 70%

Vzhled

Světle žlutý jemný prášek

Část použitá

Semínko

Mesh

80-120

Vzorek

Nabídka zdarma

Test

HPLC

Standard

USP nebo EP

Certifikace

ISO, Halal, FDA

Dodavatel

FZBIOTECH

Školní známka

Jídlo


aplikace

Konopný protein poskytuje esenciální mastné kyseliny omega-3 a omega-6 ve zdravém poměru 3: 1. Konopí je také jedním z mála zdrojů vzácné kyseliny gama-linolenové (GLA), což je zdravý omega-6 získaný z rostlin, který se metabolizoval jinak než jiné méně zdravé omega-6.


Pure Hemp proteinový prášek je bohatý na 20 aminokyseliny, které zahrnují 9 esenciální aminokyseliny, které musí být získány z potravy. Prášek z bílkovin konopí není jen zdrojem bílkovin, ale je také přirozeně bohatý na zdravé omega mastné kyseliny a vláknina ve srovnání s mnoha jinými běžnými proteinovými prášky. Bylo prokázáno, že zvyšuje únavu a má pozitivní účinek na imunitní systém.


Výhody

1. Konopný protein konopí poskytuje tělu' s esenciálními mastnými kyselinami (EFA) a má poměrně prospěšný poměr mezi nenasycenými a nasycenými tuky.

2. Obsah argininu v semenném konopném proteinu je 1 2 3 mg / g a obsah histidinu je 2 mg / g. Jsou důležité pro růst v dětství a pro syntézu základních enzymů (aminokyselina obsahující sulfid) cystin 16 mg / g proteinu).

3. Konopný protein konopí také obsahuje relativně vysoké hladiny&"GG" s rozvětveným řetězcem (BCAA)), které jsou velmi důležité pro metabolismus kosterního svalstva.


Výživa
Konopný proteinový prášek je bohatý na vlákninu, která má mnoho zdravých vlastností. Veřejné zdraví Harvardské univerzity uvádí, že dieta bohatá na vlákninu může snížit riziko srdečních chorob, typu 2 cukrovky, zácpy a divertikulózy. vlákniny 20 až 35 gramů za den. Například konopný protein obsahuje 12 gramy vlákniny na 30 gramy, což je výrazně více než většina ostatních typů proteinů.


Hot Tags: čistý konopný proteinový prášek, Čína, výrobci, dodavatelé, velkoobchod, cena, nejlepší, volně ložené, na prodej

Dotaz