banneer
Domů > produkty >> API

Konopný protein

Konopný protein
COA z prášku konopných bílkovin
Chat teď

Podrobnosti o produktu

Základní informace o prášku konopí
Název produktu: Prášek konopí protein
Další název: Konopný protein
Vzhled: světle žlutý jemný prášek
Použitá část: Semena
Specifikace: 50%, 60%, 70%
Velikost částic: 100% průchod 80 ok
Zkušební metoda: TLC
Dodavatel: FZBIOTECH

Aplikace prášku konopí proteinu
Konopí protein poskytuje esenciální mastné kyseliny omega-3 a omega-6 v zdravém poměru 3: 1. Konopí je také jedním z mála zdrojů těžce získatelné gama linolenové kyseliny (GLA), zdravé omega-6 derivované z rostlin, která se metabolizuje jinak než jiné méně zdravé omega-6.
Prášek konopí je s 20 aminokyselinami, včetně devíti esenciálních aminokyselin, které vaše tělo není schopno vyrobit samo od sebe a které musí získat z dietních zdrojů.
Konopí prášek z konopí není jen bílkovinnou elektrárnou, ale je také přirozeně plný zdravějších omega mastných kyselin a vláken než mnoho jiných běžných proteinových prášků. Nekončí tam - konopí také ukázalo, že zlepšuje únavu a má pozitivní vliv na imunitní systém.

Výhody prášku konopí
1. Konopné semenné bílkoviny poskytují esenciální lidské mastné kyseliny (EFA) a mají poměrně výhodný poměr nenasycených k nasyceným tukům.
2. Konopný proteinový protein má vysoký obsah proteinů argininu 123 mg / g a histidin 2 mg / g bílkoviny). Oba jsou důležité pro dětský růst, stejně jako pro syntézu potřebného enzymu, obsahující 16 mg / g proteinu cystinu obsahujícího sulfid.
3. Konopný protein obsahuje také poměrně vysoké hladiny aminokyselin s rozvětveným řetězcem, které jsou velmi důležité pro metabolismus kostních svalů.

Výživa proteinového prášku konopí
Konopí práškové bílkoviny jsou bohaté na vlákninu, což je živina, která má řadu hodnotných vlastností podporujících zdraví. Diety bohaté na vlákninu mohou snížit riziko onemocnění srdce, cukrovky typu 2, zácpy a divertikulárního onemocnění, uvádí Harvardská veřejná škola zdraví. Jedna porce prášku z konopných proteinů může poskytnout významnou část 20 až 35 gramů vláken denně doporučených pro dospělé, děti a starší dospívající. Například jedna značka konopného prášku obsahuje 12 gramů vláken na 30 gramů lopatky, což je mnohem vyšší množství než většina ostatních typů bílkovin.


Balíček a doručení

Dodávka: Sea / Air Shipping & International Express
Doba odeslání: 2-3 pracovní dny po zaplacení
Balení: 1-5kg / hliníková fóliová taška, velikost: 22cm (šířka) * 32cm (délka)
15-25kg / Buben, velikost: 38cm (průměr) * 50cm (výška)
Skladování: Chraňte před silným světlem a teplem.
Doba použitelnosti: 24 měsíců

Glutathione.jpg


Glutathione.jpg


Obrázek společnosti:

Glutathione.jpg


Glutathione.jpg

Dotaz

[[ImgSrc-MobileToPC_M_JS]]