Banner
Domů > produkty >> Monomer

Quercetin Kaempferol

Quercetin Kaempferol
Seznam produktů FZBIOTECH
Chat teď

Podrobnosti o produktu

Základní informace

jméno výrobku

Quercetin Kaempferol

Jiné jméno

Kaempferolový prášek

Specifikace

50%,98%

Vzhled

Světle žlutá jehla jako krystal

Molekulární vzorec

C15H10O6

Molekulární váha

286.24

Č. CAS

520-18-3

EINECS Č.

208-287-6

Standard

USP nebo EP

Certifikace

ISO, Halal, FDA

Dodavatel

FZBIOTECH

Vzorek

Nabídka zdarma

Strukturální vzorec

Quercetin Kaempferol


Úvod

Kaempferol je přírodní flavonol, třída flavonoidů, která se nachází v mnoha druzích ovocné zeleniny a bylin, včetně hroznů, rajčat, brokolice, čaje a listů ginkgo biloba.

Zdá se, že flavonoidy kaempferol a quercetin mají synergický účinek při snižování buněčné proliferace rakovinných buněk, což znamená, že kombinovaná léčba quercetinem a kaempferolem je účinnější než aditivní účinek každého typu flavonoidů.

Prášek Keampferolu je silný antioxidant, který pomáhá chránit naše buňky, lipidy a DNA před oxidačním poškozením. Zdá se, že Kaempferol brání arterioskleróze inhibicí oxidace lipoproteinů o nízké hustotě a tvorbou krevních destiček v krvi.


Funkce

1 Keampferol má schopnost blokovat enzym NAPDH oxidázu (NOX) a působí jako neuroprotektant proti degeneračním procesům zprostředkovaným enzymem NOX.

2 Kaempferol je schopen zvýšit absorpci glukózy do laboratorního modelu nesmrtelných adipocytů ({{{1}} T {{{1}} - L 1), který navrhuje, že může být schopna snížit hladiny glukózy v séru a působit jako antidiabetikum. Funguje s inzulínem a bez stimulace inzulínem nemá žádný účinek.

Kaempferol (stejně jako quercetin) je schopen inhibovat PPARy aktivaci adipogeneze rosiglitazonem a dalšími endogenními ligandy tím, že má vysokou afinitu k receptoru, ale nízkou schopnost jej aktivovat.

4. Podobně jako myricetin, Kaempferol zabraňuje oxidaci v kostních buňkách in vitro a může mít anti-osteoporotické účinky.


Balení& dodávka

Dodávka:& Mezinárodní expres

Dodací lhůta: 2-3 pracovní dny po zaplacení

Balení: 1–5 kg / hliníkový fóliový sáček, velikost: 22 cm (šířka) * 32 cm (délka)

15-25 kg / buben, velikost: 38 cm (průměr) * 50 cm (výška)

Skladování: Chraňte před silným světlem a teplem.

Životnost: 24 měsíců


Dotaz