Banner
Domů > produkty >> Monomer

Oryzanol

Oryzanol
Chat teď

Podrobnosti o produktu

Základní informace o Gamma Oryzanol

Název produktu: Oryzanol

Jiný název: Gamma oryzanol

Část použité: Rýže

Specifikace: 99% (HPLC)

Molekulový vzorec: C40H58O4

Molekulová hmotnost: 602,8861

CAS č .: 11042-64-1

Vzhled: bílý prášek

Strukturní vzorec:

gama Oryzanol.gif

Stručné seznámení s Gamma Oryzanolem

Oryzanol je derivát oleje z rýžových otrub s dvěma hlavními aktivními molekulami, Sterolem a kyselinou ferulovou. Gamma Oryzanol má vliv na endokrinní systém těla, což má za následek zvýšený metabolismus tuků a zvýšenou syntézu bílkovin, což vede ke zvýšení tělesné hmotnosti. Oryzanol může snížit hladinu cholesterolu snížením absorpce cholesterolu z potravin. Oryzanol je také často podporován pro léčbu menopauzy, ale není jasné, jak by pro toto použití fungovalo. Někteří výzkumníci se domnívají, že by to mohlo být užitečné v důsledku účinků na luteinizační hormon (LH). Tento účinek však nebyl prokázán u lidí.


Funkce gamma oryzanolu

1. Stabilizace tuků, olejů na smažení a smažených výrobků. Gamma oryzanol je organický radikálový zachycovač schopný zabránit lipoperoxidaci. Kromě toho vykazuje zvýšení indukčních časů závislé na dávce; Zejména zlepšila oxidační stabilitu olejů s vysokým obsahem PUFA, které jsou náchylné k peroxidaci.

2. Stabilizace a vývoj ostatních potravinářských výrobků.


Aplikace gama oryzanolu

1. Faseolin je jeden druh přírodních a často používaných k léčbě a diabetes mellitus. Povzbuzuje slezinu a tonfing ledviny.

2.Podpora vývoje těla a posílení paměti.


Balíček a doručení


Oryzanol

Obraz společnostiDotaz