Banner
Domů > produkty >> Monomer

Octacosanol

Octacosanol
Chat teď

Podrobnosti o produktu

Základní informace o Octacosanolu

Název produktu: Octacosanol

Jiný název: Policosanol, 1-Octacosanol, n-Octacosanol

Botanic Zdroj: Cukrová třtina

Vzhled: Bílý až šedobílý prášek

CAS č .: 557-61-9

Molekulová hmotnost: 410,76

Molekulový vzorec: C28H58O

Strukturní vzorec:

OCtacosanol.gif


Stručný úvod Octacosanolu

Prášek Octacosano, přírodní sloučenina odvozená z vosku z cukrové třtiny, ukázal slibné výsledky v klinických studiích (primárně prováděných na Kubě) a je dobře snášen. Vzhledem k tomu, že se získává z potravinářského zdroje, extrakt policosanolového extraktu z vosku z cukrové třtiny se klasifikuje jako nutraceutický nebo přírodní produkt. Komerční produkty pocházejí z různých zdrojů (vosk z cukrové třtiny, vosk z rýžových otrub, včelí vosk). Je důležité poznamenat, že derivát vosku z cukrové třtiny byl použit v kubánských studiích.

Policosanol obsahuje asi 60% oktakosanolu, následovaný triakonanolem. Existuje mnohem nižší koncentrace několika dalších mastných alkoholů: behenylalkohol, lignocerylalkohol, cerylalkohol, 1-heptakosanol, 1-nonakosanol, 1-dotriakonanol a geddylalkohol. Extrakt z vosku z cukrové třtiny policosanol prášek se používá jako doplněk výživy určený ke snížení LDL cholesterolu a zvýšení HDL cholesterolu a k prevenci aterosklerózy, i když některé studie vyvolaly otázky o účinnosti policosanolu.


Aplikace Octacosanolu

1. Octacosanol je přirozená směs primárních alkoholů snižujících cholesterol, izolovaná a purifikovaná z vosku z cukrové třtiny. Policosanol je bezpečný a dobře snášen, a to i v populacích s vysokým užíváním současně podávaných léků.

2. Octacosanol byl proveden stejně nebo lépe než simvastatin, pravastatin, lovastatin, probucol nebo acipimox s méně vedlejšími účinky u pacientů s hypercholesterolemií typu II.

3. Octacosanol se používá pro stavy, které ovlivňují zdraví srdce a cév, včetně vysokého cholesterolu, bolesti nohou způsobené špatným oběhem (přerušovaná klaudikace) a zúžení krevních cév, které slouží srdci.

4. Zdá se, že oktakosanol snižuje produkci cholesterolu v játrech a zvyšuje rozpad LDL (nízkohustotní lipoprotein nebo "špatný") cholesterol. Snižuje také lepkavost částic v krvi známých jako krevní destičky, což může pomoci snížit krevní sraženiny.


Funkce oktakosanolu

1. Octacosanol může posílit vytrvalost, vitalitu a fyzickou sílu.

2. Octacosanol může zlepšit reaktivní citlivost.

3. Octacosanol může podporovat funkci pohlavního hormonu, zmírnit bolest svalů.

4. Octacosanol může snížit cholesterol, krevní tuk a systolický tlak, zlepšit metabolismus organismu.

5. Octacosanol může zlepšit sílu, rychlost a vytrvalost, proti únavě, snížení cholesterolu.


Balíček a doručení

Octacosanol

Obraz společnosti


Dotaz