banneer
Domů > produkty >> Monomer

kyselina hyaluronová pro kůži Kyselina hyaluronová

Kyselina hyaluronová
COA kyseliny hyaluronové
Chat teď

Podrobnosti o produktu

Základní informace o prášku hyaluronové kyseliny

Další název: injekce kyseliny hyaluronové, injekční prášek hyaluronové kyseliny

Čistota: 99% pomocí HPLC
Vzhled: bílý krystal nebo krystalický prášek
Č. CAS: 9004-61-9
EINECS č .: 232-678-0
Molekulární vzorec: C28H44N2O23
Molekulová hmotnost: 776,6486
Zdroj: fermentovaný
Klasifikace: kosmetika / potraviny / injekce


Funkce prášku kyseliny hyaluronové

1. Prášek kyseliny hyaluronové Může zvýšit pružnost pokožky, odložit stárnutí pokožky.
2. Prášek kyseliny hyaluronové Může podporovat proliferaci a diferenciaci epidermálních buněk, odstranění volných radikálů kyslíku.
3. Prášek kyseliny hyaluronové Může předcházet poškození kůže a jeho odstranění. Vodný roztok kyseliny hyaluronové má vysokou viskozitu.
4. Prášek hyaluronové může způsobit zhušťování vodní fáze a rovnoměrně pastovat po emulgaci olejové fáze je vynikající, má stabilní emulgaci. Kyselina hyaluronová je jednou z nejlepších přírodních hydratačních složek high-end kosmetiky, dobrá kompatibilita.
5. Prášek hyaluronové prášek Může být přidán do téměř jakékoli kosmetiky pro kosmetiku, široce používaný v krému, lotion, krém, esence, čisticí prostředky, koupel, vlasy, mechy, expanzní, rtěnky a další kosmetika.


Použití prášku kyseliny hyaluronové

Potravinové doplňky:

Hyaluronan při perorálním podání po absorpci trávení zvyšuje syntézu hyaluronanu in vivo prekurzor, způsobuje v kůži a dalším organizačním hyaluronanu nárůst výsledného množství, čímž umožňuje pokožce zvýšit schopnost zadržování vody, bohatou elasticitu a redukci vrásek.

 

Lékařské aplikace:

Hyaluronan by mohl být použit v očních operacích, jako je transplantace rohovky, operace katarakty, operace glaukomu a operace k opravě oddělení sítnice. Hyaluronan může být také použit k léčbě osteoartrózy kolene. Jsou podávány jako průběh injekcí do kolenního kloubu, u nichž se předpokládá, že doplňují viskozitu kloubní tekutiny, čímž lubrikují kloub, tlumí kloub a produkují analgetický účinek. Hyaluronan se také používá při syntéze biologických lešení pro aplikace při hojení ran. Tyto lešení mají typicky proteiny, jako je

fibronektin připojený k hyaluronanu pro usnadnění migrace buněk do rány. Hyaluronan se také používá v anti-adhezivních přípravcích, které jsou široce používány v pánevní a abdominální chirurgii k prevenci pooperačních adhezí.

 

Kosmetické aplikace:

Hyaluronan má vynikající schopnost udržovat vlhkost, tzv. Natural Moisturing Factor na světě. Hyaluronan je běžná složka přípravků pro péči o pokožku, která může být použita jako velmi účinný topický zvlhčovač. V roce 2003,

FDA schválila injekce hyaluronanu pro vyplnění defektů měkkých tkání, které mohou být použity pro vrásky na obličeji, zvětšení rtů, zmenšení záhybů a vrásek a odstranění jizev.

 

Aplikace koní:

Hyaluronan se používá k léčbě kloubních poruch u koní, zvláště pak v soutěži nebo těžké práci. Je indikován pro dysfunkce kloubního a kloubního kloubu, zejména pro synovitidu spojenou s osteoartrózou koní. Může být aplikován přímo do postiženého kloubu nebo intravenózně pro méně lokalizované poruchy. Může dojít k mírnému zahřátí kloubu, pokud je aplikován přímo, ale to nemá vliv na klinický výsledek. Intraartikulárně podávaný přípravek je plně metabolizován za méně než týden.


Balíček a doručení
Dodávka: Sea / Air Shipping & International Express
Doba odeslání: 2-3 pracovní dny po zaplacení
Balení: 1-5kg / hliníková fóliová taška, velikost: 22cm (šířka) * 32cm (délka)
15-25kg / Buben, velikost: 38cm (průměr) * 50cm (výška)
Skladování: Chraňte před silným světlem a teplem.
Doba použitelnosti: 24 měsíců

Hyaluronic Acid.jpg


Hyaluronic Acid.jpg


Obrázek společnosti

Hyaluronic Acid.jpg


Hyaluronic Acid.jpgXi'an Fengzu Biologické Technology Co, Ltd je jedním z profesionálních výrobců kyseliny hyaluronové v Číně, pro vše, co potřebujete nejlepší, cena, organické, 100% čisté, příroda a GMP tovární hyaluronové kyseliny, neváhejte nás kontaktovat. A uvítáme velkoobchodní objem a vysokou kvantitu kyseliny hyaluronové, přírodní kyselinu hyaluronovou, injekční kyselinu hyaluronovou, kyselinu hyaluronovou, 9004-61-9, 232-678-0, kyselinu hyaluronovou pro kůži, injekci kyseliny hyaluronové, prášek z kyseliny hyaluronové od nás.

Dotaz

[[ImgSrc-MobileToPC_M_JS]]