Banner
Domů > produkty >> Kosmetická surovina

kyselina hyaluronová pro kůži Sérum hydraulické kyseliny

Kyselina hyaluronová FZBIOTECH
Chat teď

Podrobnosti o produktu

Základní informace

jméno výrobkuSérum hydraulické kyselinyJiné jménoKyselina hyaluronová
Specifikace99%VzhledBílý prášek
Molekulární vzorecC 14 H 22 NNaO 11Molekulární váha403.31
Č. CAS9067-32-7EINECS Č.618-620-0
OEM ServiceKapsle nebo pilulkyStandardUSP nebo EP
RozpustnýVodaCertifikaceISO, Halal, FDA
Strukturální vzorecSodium Hyaluronate Powder

Sérum kyseliny hydraulické je fyziologicky aktivní látka, která je široce přítomna v lidském těle.

Je to polymerizovaný jednovláknový viskózový cukr, který se skládá z glykolové kyseliny a acetaminofenacetonových polymerů.

Jeho molekulová hmotnost je 1 milionů.


Výhody

1 Hydratace, zvýšení pružnosti pokožky, její napnutí

Kyselina hyaluronová může podporovat proliferaci a diferenciaci epidermálních buněk a eliminovat kyslíkové volné radikály.

Kyselina hyaluronová může zabránit poškození kůže a opravit jej

Kyselina hyaluronová může vodní fázi zahušťovat a po rovnoměrné emulgaci olejové fáze má rovnoměrnou pastu stabilní emulgaci. Je to jedna z nejlepších přírodních hydratačních přísad špičkové kosmetiky, dobrá kompatibilita.

Kyselina hyaluronová může být přidána do většiny kosmetických prostředků, jako je krém, pleťové mléko, esence, čisticí prostředky, koupel, mytí vlasů, mech, expanze, rtěnky, běžný obsah je 0,0 5 - 0. {{ 0}}%.


aplikace


Pro jídlo:

Prášek hyaluronát sodný je po perorální absorpci tráven a absorbován, čímž se zvyšuje prekurzor syntézy kyseliny hyaluronové v těle, což vede ke zvýšení množství syntézy kyseliny hyaluronové v kůži a dalších tkáních, čímž se zlepšuje&# {{0} }; schopnost zadržování vody, bohatá pružnost a redukce vrásek.


Pro lékařské:

Prášek séra kyseliny hydraulické může být použit v oční chirurgii, jako je transplantace rohovky, katarakta, glaukomová chirurgie a chirurgie k opravě oddělení sítnice. Může být také použit k léčbě osteoartrózy kolene. Jsou podávány injekcí do kolenního kloubu a předpokládá se, že doplňují viskozitu kloubní tekutiny, čímž lubrikují klouby, tlumí klouby a vyvolávají analgetické účinky, a také se používají k biosyntéze stentů pro hojení ran. Tyto lešení často mají připojené proteiny, jako je fibronektin, aby se usnadnila migrace buněk do rány. Používá se také v antiadhezivních přípravcích a široce se používá v pánevní a břišní chirurgii, aby se zabránilo pooperačním adhezím.


Pro kosmetiku:

Hyaluronát sodný je známý jako přirozený hydratační faktor, protože má vynikající hydratační schopnost. Je běžnou součástí přípravků pro péči o pleť a může být použit jako velmi účinný topický zvlhčovač. V 2003 schválila FDA injekci kyseliny hyaluronové pro vyplnění defektů měkkých tkání. Může být použit pro vrásky na obličeji, rozšiřující se rty, redukci vrásek a vrásek a odstraňování jizev.


Dotaz