Banner
Domů > produkty >> Kosmetická surovina

kyselina hyaluronová pro kůži Hydraulické kyselé sérum

FZBIOTECH Kyselina hyaluronová
Chat teď

Podrobnosti o produktu

FZBIOTECH je profesionální výrobce a dodavatelé hydraulického kyselého séra v Číně, kteří se specializují na poskytování nejlepších produktů za konkurenceschopnou cenu.  Pro dlouhodobou spolupráci jsou k dispozici bezplatné vzorky. Těšíme se na váš dotaz.

Hyaluronic Acid

Základní informace

Název produktuHydraulické kyselé sérumJiný názevKyselina hyaluronová
Specifikace99%VzhledBílý prášek
Molekulární vzorecC14H22NNaO11Molekulová hmotnost403.31
ČÍSLO CAS.9067-32-7ČÍSLO EINECS618-620-0
Služba OEMKapsle nebo pilulkyStandardníUSP nebo EP
RozpustnéVodaCertifikaceISO, Halal, FDA
Strukturální vzorecSodium Hyaluronate Powder

Hydraulické kyselé sérum je fyziologicky účinná látka, která je široce přítomna v lidském těle.

Jedná se o polymerizovaný jednombrovaný viskózní cukr, který se skládá z kyseliny glykolové a acetaminofen acetonového polymersugaru.

Jeho molekulová hmotnost je 1 milion.


Výhody

1.Hydratace, zvýšení elasticity pokožky, utáhnout pokožku

2.Hyaluronová kyselina může podporovat proliferaci a diferenciaci epidermálních buněk, eliminovat volné radikály kyslíku.

3.Hyaluronová kyselina může zabránit a opravit poškození kůže

4.Hyaluronová kyselina může vodní fáze zahušťování; a vložit rovnoměrně po emulzi olejové fáze je vynikající, má stabilní emulgaci. Je to jedna z nejlepších přírodních hydratačních složek špičkové kosmetiky, dobrá kompatibilita.

5.Hyaluronová kyselina může být přidána do většiny kosmetiky, jako je krém, mléko, esence, čisticí prostředky, koupel, umýt vlasy, mech, expanze, rtěnky, společný obsah je 0,05-0,5%.


Aplikace


Pro potraviny:

Hyaluronát sodný prášek je tráven a absorbován po perorální absorpci, což zvyšuje prekurzor syntézy kyseliny hyaluronové v těle, což vede ke zvýšení množství syntézy kyseliny hyaluronové v kůži a dalších tkáních, čímž se zlepšuje retence vody v kůži, bohatá elasticita a snížení vrásek.


Pro lékařské:

Hydraulický sérový prášek může být použit v oční chirurgii, jako je transplantace rohovky, operace šedého zákalu, operace glaukomu a chirurgie k opravě odchlípení sítnice. Může být také použit k léčbě osteoartrózy kolena. Jsou podávány injekcí do kolenního kloubu a předpokládá se, že doplňují viskozitu kloubní tekutiny, čímž mazají klouby, tlumí klouby a vytvářejí analgetické účinky, a také se používají k biosyntetizaci stentů pro hojení ran. Tato lešení mají často proteiny připojené, jako je fibronektin, pro usnadnění migrace buněk do rány. Používá se také v anti-adhezních produktech a je široce používán v pánevní a břišní chirurgii, aby se zabránilo pooperačním adhezím.


Pro kosmetické:

Hyaluronát sodný je známý jako přírodní hydratační faktor, protože jeho vynikající hydratační schopnost. To je běžná složka v péči o pleť a může být použit jako velmi účinný lokální hydratační krém. V roce 2003, FDA schválila injekci kyseliny hyaluronové pro plnění defektů měkkých tkání. Může být použit pro obličejové vrásky, rozšiřující rty, snížení vrásek a vrásek, a odstranění jizev.


Dotaz

You Might Also Like