Banner
Domů > Znalosti > Obsah

Starověké koření-zázvor prášek

Mar 12, 2016

Ginger prášekje jedním z nejstarších koření v kuchyni po celém světě. To se stalo známé pro své různé zdravotní výhody, které zahrnují jeho schopnost zvýšit zdraví kostí, posilují imunitní systém, zvyšuje chuť k jídlu, zabraňuje různé typy rakoviny, zlepšit dýchací podmínky, podpora trávení, odstraňuje příznaky artritidy, snižuje plynatost, zvyšují sexuální aktivitu a úlevě od bolesti související s menstruační poruchy, nauzea a chřipky.

Ginger, také známý jako Zingiber Officinale, je nepřesně označovány jako "zázvor kořen", u jedlé části prodávají na trzích a používané v kuchyni, je ve skutečnosti stopce nebo oddenků. V západních kulturách přírodní zázvorový prášek je většinou používán v sladkosti a alkoholických nápojů jako zázvorové pivo a zázvorovou víno.

Nicméně v asijských kulturách,čistý zázvorový prášekse přímo používá naseká ji nebo použitím své práškové formě v tradičních jídel a nealkoholických nápojů jako je káva a čaj. Neodolatelná vůně Ginger je esenciální olej v jeho složení, který byl vyhledávaný a vyluhovaných Výrobci voňavek od dávných dob.

Je nejenzázvorový prášekznámé jako esence a koření,Ginger kořen prášekje známo, že je jedním z nejstarších prostředků v rostlinných a aromatických tradiční léčby, zejména v Číně, Indii a na Blízkém východě. V Číně,Ginger prášekpoužívá se více než dva tisíce let pro léčbu zánětu a průjem. Nativní k Indo-malajské deštných pralesů, zázvor upřednostňuje svěží, vlhké, tropické zeminy pro pěstování.

Kde koupit Ginger prášek?
Můžete mít hluboké pochopeníGinger prášek. Xi'an Fengzu biologické Techology Co., Ltd., jako profesionální dodavatel Čína rostlinného extraktu a monomer, věnuje poskytování různých čistě rostlinného extraktu a monomeru s příznivou cenou. Můžete poslat E-mail na
Sales@fengzusw.compřímo za konkurenční cenu a odborné znalosti. Pro dlouhodobou spolupráci je k dispozici bezplatné vzorky. Těšíme se Váš dotaz.


Back