Banner
Domů > Znalosti > Obsah

Výrobek proti rakovině - houbový prášek

May 03, 2016

Zdravotní výhody práškových hub zahrnují úlevu od vysokých hladin cholesterolu, rakoviny prsu, rakoviny prostaty a cukrovky. Organický houbový prášek také pomáhá při hubnutí a zvyšuje sílu vašeho imunitního systému.

Téměř všichni jsme obeznámeni s houbovým práškem a jejich zázračné, prospěšné síly. Zvláště ti, kteří četli nebo slyšeli spousty pohádek, jako je Alice in Wonderland, tři medvědi a dítě nebo dokonce ti, kteří hráli videohru Super Mario Brothers.

Pravděpodobně jste viděli čisté houby s práškem, které někdo zvětšil nebo působil jako štít proti nějakému nebezpečnému příšeru. Nejsou to jen populární kulturní reference, jsou to skutečně symbolické reprezentace skutečných přínosů zdraví hub. Opravdu vás mohou zvýšit a chránit vás před nemocemi a infekcemi, protože jsou plné bílkovin, vitamínů, minerálů, aminokyselin, antibiotik a antioxidantů.

Houby v prášku jsou jedlé houby s různými vědeckými názvy, ale příjmení je "Agaricus", a pak existuje mnoho sekundárních názvů pro různé druhy. Jsou to v podstatě saprofyty, organismy (rostliny bez chlorofylu), které se daří extrahováním živin z mrtvých a rozpadných rostlinných a živočišných látek. Velmi se liší jejich barvou, strukturou, tvarem a vlastnostmi.

Existuje přibližně 140 000 druhů hub, které tvoří houby na světě, ale věda je známa pouze asi o 10%, zatímco jen asi 100 druhů se studuje kvůli jejich možným zdravotním přínosům a léčebným účelům. Některé z nejznámějších přínosů hub jsou vysvětleny níže.

Kde koupit Houbový prášek ?

Můžete mít hluboké pochopení houbového prášku . Xi'an Fengzu Biological Techology Co, Ltd, jako Čína profesionální dodavatel rostlinných extraktů a monomer, se věnuje poskytování různých čistých rostlinných extraktů a monomer s výhodnou cenu. E-mail můžete odeslat na adresu sales@fengzusw.com přímo za konkurenční cenu a odborné znalosti. Pro dlouhodobou spolupráci jsou k dispozici bezplatné vzorky. Těšíme se na váš dotaz.


Back