Banner
Domů > Znalosti > Obsah

Výrobek proti rakovině - paklitaxel

Feb 26, 2016

Paclitaxel musí být podáván ve vhodném lékařském prostředí pod úzkým lékařským dohledem. Pacienti s metastazujícím karcinomem prsu, kteří mají také extrémně nízký počet neutrofilů (typ bílých krvinek), by neměli používat paklitaxel . Během užívání paklitaxelu je třeba provádět časté krevní testy kvůli riziku potlačení kostní dřeně a závažné infekce.

Paclitaxel se používá u některých pacientů k léčbě rakoviny prsu. Používá se spolu s karboplatinou k léčbě nemalobuněčného karcinomu plic u některých pacientů. Používá se spolu s gemcitabinem k léčbě rakoviny pankreatu. Může být také použit pro jiné typy rakoviny, které určí váš lékař. Paclitaxel je lék na chemoterapii. Funguje tím, že zpomaluje nebo zastavuje rakovinové buňky od dělení a růstu, takže nakonec zemřou.

Paclitaxel poliglumex je zkoumané, biologicky vylepšené chemoterapeutické činidlo, které spojuje paclitaxel , aktivní složku v Taxolu, s biodegradabilním polyglutamátovým polymerem, což vede k nové chemické entitě. Když je paclitaxel vázán na polymer, je neaktivní, což potenciálně šetří expozici normální tkáně vysokým hladinám paklitaxelu a jeho souvisejícím toxicitám. Krevní cévy v nádorové tkáni, na rozdíl od krevní cévy v normální tkáni, jsou porézní vůči makromolekulám, jako je paclitaxel poliglumex. Na základě předklinických studií se zdá, že paclitaxel poliglumex je přednostně distribuován do nádorů kvůli jejich uniklým cévám a uvězněn v nádorovém loži, což umožňuje výrazně větší dávku chemoterapie lokalizovat v nádoru než se standardním paclitaxelem. Jakmile do nádorové buňky enzymy metabolizují proteinový polymer, uvolňují aktivní paklitaxel . Na rozdíl od standardních radiosenzitizátorů se paclitaxel poliglumex objevuje jako selektivní vůči nádoru a nezdá se, že zvyšuje toxicitu zářením pro normální tkáně.

Kde koupit paklitaxel ?
Můžete mít hluboké porozumění paclitaxelu . Xi'an Fengzu Biological Techology Co, Ltd, jako Čína profesionální dodavatel rostlinných extraktů a monomer, se věnuje poskytování různých čistých rostlinných extraktů a monomer s výhodnou cenu. E-mail můžete odeslat na adresu sales@fengzusw.com přímo za konkurenční cenu a odborné znalosti. Pro dlouhodobou spolupráci jsou k dispozici bezplatné vzorky. Těšíme se na váš dotaz.

Back