Banner
Domů > Znalosti > Obsah

Anti-zánětlivý výtažek - Echinacea Herb Extract

Jan 30, 2017

Echinacea Herb Extract je oporou mojí holistické zdravotní sady základních léků. Nenašel jsem nic lepšího než Echinacea extrakt pro léčbu náhlého bolesti v krku. Také Echinacea Herb Extract je obzvláště přínosné, pokud se užívá při prvních příznaků chřipky a příznaků nachlazení, spíše než čekání, dokud nebudete v plném rozkvětu nasties. Také jsem našel tuto léčivou bylinu jako přínos pro zánětlivé utrpení.

Echinacea Purpurea, běžně známá jako fialový kuželový květ, je extrémně snadná k růstu. Mám vytrvalý svazek fialových kužely rostoucí v malé zahradě v mojí Southeastern Iowa (zahradní zóna 4). Každá část rostliny (kořeny, stonky, listí a květy) má lékařskou potřebu. Echinacea Herb Extract může být použit v čajových a bylinných prostředcích. Květ se používá při výrobě květinových esencí. Kvůli svým antibiotickým vlastnostem jsem začlenil květy echinacea do speciální směsi květinových esencí, které jsem vytvořil v mé léčivé praxi označené Vyčerpání a Vzorec únavy.

Webové vyhledávání klíčového slova extrakt echinacea purpurea vám přinese mateřskou zátěž odkazů (většinou trhy produktů Echinacea). Zakopl jsem na místě, kde prodává denní doplněk s extraktem echinacea angustifolia. Neodpovídám ani neschválím používání Echinacey tímto způsobem. Echinacea extrakt je přírodní antibiotikum určený k posílení imunitního systému. Extrakt Echinacea Kyselina chlorovodíková není určena jako konstanta. Moje doporučení je užívat Echinaceu po dobu jednoho až deseti dnů. Po uplynutí 5 až 6 dní, pokud vaše příznaky přetrvávají, užívejte je po dobu dalších 7-10 dní.

Kde koupit Echinacea bylinný extrakt?
Můžete mít hluboké znalosti Echinacea Herb Extract. Xi'an Fengzu Biological Techology Co, Ltd, jako Čína profesionální dodavatel rostlinných extraktů a monomer, se věnuje poskytování různých čistých rostlinných extraktů a monomer s výhodnou cenu. E-mail můžete odeslat na adresu sales@fengzusw.com přímo za konkurenční cenu a odborné znalosti. Pro dlouhodobou spolupráci jsou k dispozici bezplatné vzorky. Těšíme se na váš dotaz.

Back