Banner
Domů > Znalosti > Obsah

Anti-zánětlivý extrakt - extrakt Tribulus Terrestris

Oct 06, 2016

Tribulus (Tribulus terrestris) je rostlina používaná pro léčebné účely. Někdy se označuje jako vadná punkce, často se užívá ke zvýšení atletického výkonu nebo ke zvýšení libida. Tribulus také říká, že zvyšuje hladinu určitých hormonů, včetně testosteronu a estrogenu. Prášek Tribulus Terrestris je již dlouho používán v tradiční čínské medicíně, stejně jako v ayurvédské medicíně.

Extrakt Tribulus Terrestris obsahuje řadu sloučenin s léčivými účinky. Tyto sloučeniny obsahují antioxidanty, stejně jako chemické složky s protizánětlivými, imunostimulačními, bolestivými a antibakteriálními vlastnostmi.

Přípravek Tribulus Extract se zabývá následujícími zdravotními problémy: angina, zácpa, ekzém, erektilní dysfunkce, vysoký krevní tlak, vysoký cholesterol, neplodnost, sexuální dysfunkce, psoriáza a infekce močových cest. Kromě toho se předpokládá, že prášek Tribulus Terrestris stimuluje oběh a zlepšuje trávení.

Doplňky stravy obsahující Tribulus Extract Saponiny jsou často uváděny na trh kvůli jejich potenciálu zvyšovat hladinu testosteronu a naopak zvyšovat svalovou hmotu a zvyšovat sílu. Nicméně zpráva zveřejněná v časopise Journal of Dietary Supplements v roce 2014 uvádí, že takové marketingové tvrzení jsou nepodložené. Ve své analýze 11 dříve publikovaných klinických studií autoři zprávy zjistili, že účinnost zvyšující testosteron byla zjištěna pouze tehdy, když byl přípravek Tribulus Terrestris prášek konzumován cestou doplňků obsahujících kombinaci látek.

Kde koupit extrakt Tribulus Terrestris?

Můžete mít hluboké pochopení extraktu Tribulus Terrestris. Xi'an Fengzu Biological Techology Co, Ltd, jako Čína profesionální dodavatel rostlinných extraktů a monomer, se věnuje poskytování různých čistých rostlinných extraktů a monomer s výhodnou cenu. E-mail můžete odeslat na adresu sales@fengzusw.com přímo za konkurenční cenu a odborné znalosti. Pro dlouhodobou spolupráci jsou k dispozici bezplatné vzorky. Těšíme se na váš dotaz.


Back