Banner
Domů > Znalosti > Obsah

Protizánětlivé vlastnosti Prášek-Spirulina prášek

Apr 07, 2016

Spirulina prášek nabízí mnoho zdravotních přínosů, z nichž některé zahrnují snížení hladiny cholesterolu, posílení imunity, zvýšení počtu červených krvinek, zajištění protirakovinných vlastností a protizánětlivých vlastností, ochrana jater, snížení toxicity v ledvinách, kontrola bronchiální astma, a posílení nabídky antioxidantů.

Zavedení suroviny
Spirulina je modrozelená řasa s dokonalým tvarem spirály. Tento spirální tvar je důvodem pro jméno Spirulina. Spirulina patří k druhům cyanobakterií a je vědecky známá jako Arthrospira platensis. Mezi další poddruhy patří Spirulina maxima a Spirulina geitleri. Přírodní prášek spirulina se obecně vyskytuje v alkalických jezerech v Mexiku a Africe. Spirulina proteinový prášek je bohatý na živiny, jako jsou bílkoviny, sacharidy, vitamíny, minerály a stopové prvky. Má schopnost přežít v nejtvrdších podmínkách, a to jak z hlediska životního prostředí, tak i chemicky. Může přežít extrémně alkalické podmínky, vysoce slané vody obsahující 30 gramů až 270 gramů soli na litr a stále přežívají.
Snadno stravitelné: Podrobnější prohlídka organického prášku spiruliny ukázala, že tato špirálovitě modrozelená řasa měla v porovnání se svými rostlinnými bratranci tenčí buněčné stěny nebo celulózu. Také buněčná stěna se skládá z mukopolysacharidů, což jsou složité cukry. Dokonce i buněčná stěna v prášku spiruliny může být rozložena, na rozdíl od celulózy v rostlinách. Spirulina prášek je také prospěšné pro probiotické bakterie, jako jsou laktobacilus, které žijí uvnitř našeho trávicího systému.
Snižuje hladinu cholesterolu: Prášek ze spiruliny je užitečný při snižování hladin cholesterolu v séru a zvyšuje HDL (lipoprotein s vysokou hustotou) nebo "dobré" hladiny cholesterolu. Přítomnost kyseliny gama-linolenové ve spirulině zrychluje snižování cholesterolu v séru.

Kde koupit prášek spiruliny ?
Můžete mít hluboké znalosti o prášku spiruliny . Xi'an Fengzu Biological Techology Co, Ltd, jako Čína profesionální dodavatel rostlinných extraktů a monomer, se věnuje poskytování různých čistých rostlinných extraktů a monomer s výhodnou cenu. E-mail můžete odeslat na adresu sales@fengzusw.com přímo za konkurenční cenu a odborné znalosti. Pro dlouhodobou spolupráci jsou k dispozici bezplatné vzorky. Těšíme se na váš dotaz.


Back