Banner
Domů > Znalosti > Obsah

Antineoplastika - Paclitaxel

Mar 05, 2016

Stručný úvod paclitaxelu
Injekce paklitaxelu se používá k léčbě pokročilého karcinomu vaječníků, prsu, nemalobuněčného karcinomu plic a Kaposiho sarkomu. Kaposiho sarkom je rakovina kůže a sliznic, která se běžně vyskytuje u pacientů se syndromem získané imunodeficience (AIDS).
Paclitaxel patří do skupiny léčiv nazývaných antineoplastika. Zabraňuje růstu rakovinných buněk, které jsou nakonec zničeny. Vzhledem k tomu, že růst normálních buněk může být také ovlivněn, dojde k dalším nežádoucím účinkům. Některé z nich mohou být závažné a musí být hlášeny svému lékaři. Jiné účinky nemusí být závažné, ale mohou vyvolat obavy. Některé účinky se mohou vyskytnout až po měsících nebo letech po použití přípravku.

Jak používat paclitaxel ?
Než začnete léčbu paklitaxelem , vy a váš lékař byste měli mluvit o tom, jak dobře tento léčivý přípravek učiní, stejně jako o rizicích použití. Tento léčivý přípravek je podáván pouze lékařem nebo pod jeho bezprostředním dohledem. Paclitaxel poliglumex se hodnotí pomocí studií sponzorovaných v rámci kooperativních skupin a studií sponzorovaných výzkumnými pracovníky v následujících indikacích: rakovina vaječníků, glioblastomů a rakoviny hlavy a krku.

Kde koupit paklitaxel ?
Můžete mít hluboké porozumění paclitaxelu . Xi'an Fengzu Biological Techology Co, Ltd, jako Čína profesionální dodavatel rostlinných extraktů a monomer, se věnuje poskytování různých čistých rostlinných extraktů a monomer s výhodnou cenu. E-mail můžete odeslat na adresu sales@fengzusw.com přímo za konkurenční cenu a odborné znalosti. Pro dlouhodobou spolupráci jsou k dispozici bezplatné vzorky. Těšíme se na váš dotaz.


Back