Banner
Domů > Znalosti > Obsah

Antioxidant - kapsaicin

Mar 04, 2016

Kapsaicin je aktivní složkou chilli papriček, které jsou rostlinami rodu Capsicum. Je to dráždivý pro savce, včetně lidí, a vyvolává pocit hoření v jakékoliv tkáni, s níž přichází do styku. Když budete jíst horké papriky nebo užívat kapsaicin jako doplňku stravy, může kapsaicin zlepšit trávení zvýšením trávicích tekutin v žaludku a bojem proti bakteriím, které by mohly způsobit infekci. Kapsaicinový prášek může také pomoci při potírání průjmů způsobených bakteriální infekcí. Kapsaicin působí jako antioxidant, který chrání buňky těla před poškozením škodlivými molekulami nazývanými volné radikály. Kapsaicin může také pomoci zabránit bakteriálním infekcím.

Kapsaicin může také způsobit, že hlen je tenčí a pomáhá ho odstranit z plic. Také se předpokládá, že posiluje plicní tkáně a pomáhá předcházet nebo léčit emfyzém. Dočasná úleva od bolesti svalů a kloubů spojená s artritidou, jednoduchými bolestmi zad, vyvrtáním, napětím a modřinami. Čistý kapsaicin může být také použit pro jiné podmínky, které určí váš lékař. Kapsaicin je topická analgetika. Přesně tak, jak to funguje, není známo, ale má se za to, že sníží množství určité látky, která přenáší bolest v těle.

Místní kapsaicinové přípravky jsou široce používány ke zvládnutí bolesti. Nízko koncentrační krémy, lotiony a náplasti určené pro denní aplikaci na kůži jsou ve většině zemí dostupné již od počátku 80. let. Obvykle nejsou pro tyto samo-podávané léky potřebné předpisy, které často nebyly formálně přezkoumávány regulačními orgány pro léčivé přípravky. Nedávné schválení jednorázové 8% náplasti kapsaicinu s obsahem účinné látky na předpis v EU a USA s dobou trvání účinku po mnoho týdnů vyzývá ke zkoumání nedávného pokroku v pochopení mechanismu a místa působení kapsaicinu.

Kde koupit Capsaicin ?
Můžete mít hluboké pochopení kapsaicinu . Xi'an Fengzu Biological Techology Co, Ltd, jako Čína profesionální dodavatel rostlinných extraktů a monomer, se věnuje poskytování různých čistých rostlinných extraktů a monomer s výhodnou cenu. E-mail můžete odeslat na adresu sales@fengzusw.com přímo za konkurenční cenu a odborné znalosti. Pro dlouhodobou spolupráci jsou k dispozici bezplatné vzorky. Těšíme se na váš dotaz.


Back