Banner
Domů > Znalosti > Obsah

Použití redukovaného prášku glutathionu

Dec 12, 2018

Snížený glutatión (GSH) se skládá z kyseliny glutamové, cysteinu a glycinu. Existuje téměř v každé buňce těla. Glutathion může pomoci udržet normální funkci imunitního systému a má antioxidační a integrovanou funkci detoxikace. Thiolová skupina na cystein je jeho aktivní skupina, která se snadno kombinuje s některými léky, toxiny atd. integrace Detoxikace. Glutathion má širokospektrální efekt detoxikace nejen pro léky, ale i pro funkční potraviny. To je široce používán ve funkčních potravinách, jako je anti-aging, immune enhancemnet a protinádor.
glutathione reduced powder

Ve vyspělých zemích, jako je Evropa, Amerika a Japonsko, bylo velmi oblíbené použití glutathionu do funkčních potravin jako bioaktivního zesilovače.

Je to ekvivalent vitamínu C, pokud je přidáván glutationový prášek do jogurtu a kojenecké stravy, která se může stabilizovat, může zabránit hnědnutí ovoce Když se přidá do konzervovaného ovoce kvůli tomu, že glutathion má funkci zabraňující pigmentaci, glutathion může hrát redukční roli stejně jako posilování aminokyseliny v důsledku redoxní vlastnosti glykopeptidu Když byl přidán glutatión k výrobkům nudle; Glutathion může zkrátit dobu míchání ve výrobním procesu při přidání k surovinám.

Glutathion prášek je také pozoruhodné použít v ochucených potravinách. Bylo zjištěno, že glutathion má silnou masovou příchuť, když je koexistován s kyselinou L-glutamovou a s kyselinou na bázi nukleové kyseliny nebo s touto látkou nebo s přísadou. Pro přidání glutationu do rybářského koláče může inhibovat nukleovou kyselinu a zvýšit Flavor stejně jako sýra a jiné potraviny.

Kromě toho může být glutationový prášek použit jako funkční aktivní složka jako jsou nápoje, cukrovinky, mléčné výrobky, těstoviny, fermentované potraviny a pro zvláštní populace (např. Těhotné ženy, kojenci a děti). Pacient, atd.) Navržené pro orální zdraví, atd.

Vzhledem k faktorům, jako je dietní struktura, věk, stav stresu a další faktory, hladina glutationu v lidském těle snížená může způsobit předčasné stárnutí a vyvolat onemocnění. Proto je nutné získat z glutathionu z vnějšího světa a slibuje se, že bude rozvíjet funkční potraviny aplikací glutathionu jako aktivního faktoru.

Kde koupit Snížený Glutathion prášek?
Můžete mít hluboké znalosti o prášku glutathionu . Xi'an Fengzu Biologické Techology Co, Ltd, jako Čína profesionální dodavatel snížené Glutathione, se věnuje poskytování různých redukovaných Glutathione prášek s výhodnou cenu. E-mail můžete odeslat na adresu sales@fengzusw.com přímo za konkurenční cenu a odborné znalosti. Pro dlouhodobou spolupráci jsou k dispozici bezplatné vzorky. Těšíme se na váš dotaz.

Back